Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Edyta Górniak na zmysłowym zdjęciu

Edyta Górniak wybrała się na egzotyczne wakacje do Tajlandii. Zeszłoroczne sukcesy zawodowe świętuje na rajskich plażach.

Edyta Górniak zakończyła 2019 rok z pompą. Pojawiła się na scenie podczas imprezy sylwestrowej TVN, na której zabawiała mieszkańców Warszawy. W tym roku premierę miał program "My Way", a piosenkarka była jego główną bohaterką. Pod czujnym okiem instruktorów Edyta pilnie szkoliła swoje umiejętności w poruszaniu się samochodem po mieście.

Reklama

Diwa postanowiła odpocząć od sławy i natłoku pracy. Wyruszyła więc z przyjaciółką w daleką podróż do Azji. Wczasy Górniak zaczęły wzbudzać emocje, zanim dotarła do Tajlandii. Okazało się bowiem, że jej środkiem transportu był luksusowy samolot. Co ciekawe, kilka dni wcześniej artystka stanowczo potępiała wszelkie działania, które mają wpływ na drastyczną zmianę klimatu.

Edyta skrupulatnie relacjonuje swoją podróż na Instagramie. Wśród zdjęć przestawiających zapierające dech w piersiach widoki, pojawiła się fotka samej artystki. Zmysłowy portret zachwycił jej obserwatorów.

"Najpiękniejsza kobieta na świecie!", "Jesteś prześliczna", Wow, zjawiskowo!" - pisali.

Niektórzy z nich zwrócili uwagę na wycięty strój kąpielowy artystki. Chwila nieuwagi i mogła pokazać znacznie więcej, niż by chciała!

Czy wam również podoba się najnowsza fotka Edyty Górniak?

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak | Edyta Górniak My Way | Tajlandia

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje