Reklama

Reklama

Dorota Rabczewska-Stępień w bardzo kobiecej sesji. Zmysłowo!

Dorota Rabczewska-Stępień regularnie publikuje swoje zdjęcia w mediach społecznościowych. Tym razem postawiła na sesję, która podkreśliła jej kobiecość. Tym razem nie było bikini, ale fotki i tak są gorące!

36-letnia Dorota Rabczewska-Stępień jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Chociaż przyzwyczaiła swoich fanów do tego, że pozuje do zdjęć w skąpych i podkreślających jej zgrabną sylwetkę ubraniach, tym razem nie było to bikini, a cielisty strój i elegancka marynarka. 

Reklama

Wokalistka podkreśliła swoją kobiecość i nie wyglądała przy tym wulgarnie. Nic dziwnego, że jej followersi nie kryli zachwytu tą sesją. Jak zawsze, Doda otrzymała sporo komplementów. 

"Geny po tacie. Przejdziesz parę metrów i łydka zarysowana", "Petarda!", "Wyglądasz obłędnie" - pisali zachwyceni fani znanej artystki w komentarzach pod jej nowymi zdjęciami. Nic dziwnego, spójrzcie tylko! 

Doda tym razem nie wyeksponowała w całości swojej fugury, ale widać, że ma wysportowaną sylwetkę.

"To niesamowite, że ja prawie w ogóle nie ćwiczę nóg, a tak i tak mięśnie są widoczne... nawet bardzo po tych treningach które robię na inne partie ciała" - napisała pod jednym z opublikowanych przez siebie zdjęć Dorota Rabczewska-Stępień i trudno jest się z nią nie zgodzić, patrząc na poniższe fotki. Jak widać, gwiazda ma rewelacyjne geny! 
Zobacz także:

Dowiedz się więcej na temat: Doda | gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje