Reklama

Reklama

Dorota Rabczewska-Stępień eksponuje ponętne ciało na śmiałych fotkach

Dorota Rabczewska-Stępień doskonale wie, że ma świetną figurę. Ostatnio gwiazda opublikowała sporo fotek w śmiałych stylizacjach. Który strój zrobił na was największe wrażenie?

Dorota Rabczewska-Stępień chętnie chwali się swoją wysportowaną sylwetką w mediach społecznościowych. Gwiazda nie ukrywa tego, że lubi swoje ciało. 

Reklama

Nie ma się czemu dziwić, w końcu jej figura  robi ogromne wrażenie. Gdziekolwiek się pojawi, przyciąga wzrok. Pozując na ściankach, zawsze prezentuje się idealnie. 

Doda niedawno wróciła z wakacji. Kiedy wypoczywała za granicą, wrzucała do sieci sporo fotek w bikini. Fani byli zachwyceni tym, jak prezentowała się pozując na plaży i nie tylko. 

Ostatnio również pochwaliła się gorącym zdjęciem. Wyeksponowała biust i przy okazji wyznała, że stęskniła się już za pracą.

Który strój artystki najbardziej przypadł wam do gustu?

Pod jednym ze zdjęć fanka artystki spytała, czy ta "na każdy dzień ma inny strój kąpielowy". Dorota Rabczewska-Stępień postanowiła jej odpowiedzieć. 

"Wiadomix" - napisała, potwierdzając tym samym przypuszczenia swojej instagramowej obserwatorki. Wygląda na to, że artystka musiała zabrać ze sobą naprawdę sporą walizkę! 

Naszym zdaniem, Dorota Rabczewska-Stępień wygląda świetnie na każdym ze zdjęć. 

A wam, w której wersji piosenkarka podoba się najbardziej? 
Zobacz także:

Dowiedz się więcej na temat: Doda | gwiazdy | stylizacje gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje