Reklama

Reklama

Dorota Gardias pozuje z córeczką

Kiedy obcuje się z kimś dzień po dniu, trudno zauważyć zmiany. Bywają jednak momenty, w których rodzice z zaskoczeniem zauważają, jak szybko rosną ich pociechy. Ostatnio takie właśnie przyjemne zdziwienie przydarzyło się Dorocie Gardias.

Dorota Gardias to nie tylko lubiana prezenterka, ale również mama małej Hani. Gwiazda, choć dba o prywatność dziewczynki, od czasu do czasu publikuje na Instagramie jej zdjęcia. Są to zwykle obrazki ze wspólnych podróży i chwile relaksu w domowym zaciszu. 

Reklama

Ostatnio Gardias poszerzyła kolekcję zdjęć córeczki, publikując dość zabawną fotkę. Razem z Hanią pozują w windzie. Prezenterka, ubrana w czarny, dopasowany płaszcz i chustę w pepitkę, jak zwykle prezentuje się rewelacyjnie. Wzrok przyciąga jednak nie jej wysmakowana stylizacja, ale... nakrycie głowy Hani. Dziewczynka w ten zimowy dzień sięgnęła bowiem nie po klasyczną czapkę z pomponem, ale po czerwony berecik. Pod szyją zawiązała zaś elegancki szal. Wygląda na to, że dodatki znalazła w... maminej szafie.

"O oł... zaczyna się podbieranie ubrań od mamy :)))" - napisała Gardias.

"Jaka mamusia taka i córeczka, obydwie śliczne!", "Ulala, jakie piękne! I mama i córka!", "Obie piękne i modne" - czytamy w komentarzach.

Ciekawe, czy i w innych dziedzinach życia Hania pójdzie w ślady mamy. Może i jej marzy się kariera w telewizji? 


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje