Reklama

Reklama

Dorota Gardias kusi w stroju kąpielowym

Dorota Gardias to uwielbiana przez widzów pogodynka. Na swoim instagramowym profilu często dzieli się kadrami z egzotycznych wakacji. Z powodu koronawirusa prezenterka musiała zrezygnować z wymarzonego urlopu. Zaskoczyła jednak internautów bardzo śmiałym zdjęciem!

Dorota Gardias zaczynała przygodę w show-biznesie od udziału w wielu konkursach piękności. Zdobyła kilka tytułów regionalnej Miss oraz znalazła się na okładkach takich magazynów jak "Neo+", "CKM", "Cosmopolitan" czy "Twój Styl".

Reklama

Karierę w mediach rozpoczęła od pracy w jednym z oddziałów Telewizji Polskiej. W 2006 roku przeniosła się do stacji TVN i do dziś prezentuje pogodę. W przeszłości prowadziła także liczne programy rozrywkowe: "Projekt plaża", "alleZIMA!" oraz "Meteo Maniak".

Sporą popularność przyniósł jej udział w uwielbianym przez telewidzów show "Taniec z gwiazdami".

Gardias jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Prezenterkę obserwuje blisko 170 tysięcy użytkowników Instagrama. Ostatnio Dorota pochwaliła się fanom zdjęciem z zeszłorocznych wakacji. W poście wspomniała, że marzy się jej kolejna egzotyczna podróż.

Pod zdjęciem pojawiła się lawina pozytywnych komentarzy. Fani najchętniej komplementowali biust prezenterki.

"Piękna jesteś i ten twój biust!", "Ślicznie pani Dorotko!", "Seksbomba!" - pisali.

Zobaczcie koniecznie zdjęcie Doroty Gardias!

 

Dowiedz się więcej na temat: Dorota Gardias | Indonezja | wakacje

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje