Reklama

Reklama

Davina Reeves-Ciara: O co muszą walczyć kobiety?

Davina Reeves-Ciara, Miss Nowego Jorku 2010, poza aktorstwem i prowadzeniem programów telewizyjnych promuje w mediach społecznościowych zdrowy tryb życia i samoakceptację. Jakie są jej dalsze plany zawodowe i z czym według niej musi mierzyć się współczesna kobieta?

Davina Reeves-Ciara w 2010 roku zdobyła tytuł Miss Nowego Jorku. Podczas przygotowań do wyborów Miss USA poznała swojego męża, Ireneusza Ciarę, z którym 2012 roku przyjechała do Polski i postanowiła zostać w niej na stałe. 

Reklama

Popularność w Polsce zyskała jako prowadząca program "Kreacje z odzysku" na kanale Polsat Café, a także po premierze serialu "Żmijowisko", w którym grała jedną z głównych ról. Prywatnie jest mamą czwórki dzieci, która w mediach społecznościowych promuje samoakceptację oraz zdrowy styl życia. Niedawno podzieliła się ze swoimi obserwatorami filmem z remontu domu, w którym wraz z mężem tworzy ośrodek terapeutyczny. Będzie to miejsce, w którym goście będą mieli okazję nauczyć się, jak stosować prozdrowotny detoks. "Chcę, żeby ludzie wiedzieli, że żyję tak, jak oni, że jestem normalna. Że moje dzieci tak samo płaczą. Chcę odłożyć kamerę na bok i zbliżyć się do ludzi." - wyjawiła Davina. 

Przy okazji nagrań do programu Alicji Resich "W bliskim planie", Davina podzieliła się z nami swoimi planami odnośnie tworzenia ośrodka. Zdradziła nam również, z czym według niej muszą mierzyć się współczesne kobiety. "Nasze myśli tworzą rzeczywistość. Jeśli zwracam uwagę na małe detale, które mi we mnie nie odpowiadają, to niszczę siebie. Jeśli tak samo oceniam inne kobiety, to też je niszczę."

Zobacz całą rozmowę:Dowiedz się więcej na temat: Davina Reeves

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje