Reklama

Reklama

Dagmara Kaźmierska pęka z dumy. Ma ważny powód!

Dagmara Kaźmierska podzieliła się w mediach społecznościowych wiadomością o sukcesie swojego syna Conana. Co takiego się wydarzyło? Spójrzcie sami!

Dagmara Kaźmierska podbiła serca telewidzów, kiedy tylko pojawiła się w programie "Królowe życia". Charyzmatyczna celebrytka, której nie brakuje poczucia humoru, od razu przypadła im do gustu, przyciągając przed ekran mnóstwo nowych osób. 

Dziś jest jedną z najpopularniejszych i najbarwniejszych postaci w polski show-biznesie. 

Dagmara Kaźmierska często mówi o tym, jak ważne są dla niej więzi rodzinne. Szczególnie silnie związana jest ze swoim synem Conanem, który jest jej "oczkiem w głowie". 

"Królowa życia" cieszy się każdym jego sukcesem, a ma powód do dumy, bo jej syn dostał się na medycynę. 

Niedawno Dagmara Kaźmierska pochwaliła się fanom w mediach społecznościowych wiadomością o tym, że Conan zaliczył z powodzeniem pierwsze egzaminy.

Przy okazji podzieliła się swoją fotką, na której wygląda przepięknie!

Reklama

"Conanek łajzo moja niedobra. Kocham Cię całym moim czarnym sercem. Co moje życie warte byłoby bez Ciebie? Dumna jestem z egzaminów. Jesteś kozak. Oby tak dalej Synu. A dla tych niektórych złośliwych maluczkich. DAJ WAM BOŻE TAK MĄDREGO DZIECKA JAK MOJE - napisała Dagmara Kaźmierska w swoim nowym poście na Instagramie, ciesząc się z sukcesu swojego dziecka. 

My również gratulujemy pomyślnie zdanych egzaminów! 

Zobacz także:


Dowiedz się więcej na temat: Dagmara Kaźmierska | gwiazdy | Królowe życia

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje