Reklama

Reklama

Czym zajmuje się brat księżnej Kate?

James Middleton od lat żyje w cieniu swoich znanych sióstr. Rodzynek w rodzinie Middletonów unika zgiełku i blasku fleszy. W życiu koncentruje się na zupełnie innych rzeczach. Na pierwszym miejscu stawia swoją wybrankę, na drugim psy. Teraz wspólnie z narzeczoną szukają wymarzonego domu.

James Middleton żyje w cieniu swojej rodziny. To nie jest typ celebryty. Woli zapuścić brodę i niepostrzeżenie poruszać się ulicami Londynu. 

Reklama

Przez kilka miesięcy walczył z depresją, a kiedy udało mu się pokonać chorobę, zaczął o niej głośno mówić, brał udział w kampaniach społecznych, a w mediach społecznościowych chętnie dzielił się swoimi doświadczeniami. W opiece nad czworonożnymi przyjaciółmi znalazł spokój i ukojenie nerwów. 

Okazało się, że dogoterapia w przypadku brata księżnej Kate zdziałała cuda. I to nie wszytko. James Middleton postanowił zająć się hodowlą zawodowo, kilka miesięcy temu udało mu się założyć fundację "The Paw Print Fund" promującą adopcję oraz niosącą pomoc opiekunom i ich psom w czasie pandemii. Smykałka do biznesu zaowocowała też kolejnym pomysłem na firmę. Nowa marka wzięła pod lupę odżywianie czworonogów. Innowacyjne karmy dla psów, z odpowiednio dopasowanymi składnikami odżywczymi, już zdobywają brytyjski rynek.

>>>To nie wszytko. Czytaj dalej>>>

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje