Reklama

Reklama

Córka Jude'a Law'a zachwyca w bikini własnego projektu

Iris Law opublikowała niedawno na swoim instagramowym profilu serię zdjęć i krótkie wideo, do których pozowała w bikini własnego projektu. Trzeba przyznać, że córka znanego aktora wie, jak zwrócić na siebie uwagę! Jej strój był bardzo skąpy...

Iris Law to 19-letnia córka Jude'a Law'a i Sadie Frost. Nie zdecydowała się pójść bezpośrednio w ślady rodziców. Zamiast aktorstwa wybrała modeling, co nie powinno nikogo dziwić, biorąc pod uwagę, jaka jest śliczna. 

Reklama

Jej kariera w branży zaczęła się obiecująco. Pomimo młodego wieku Iris Law ma już na koncie sesje dla niejednego popularnego magazynu. Pozowała między innymi dla "Vogue'a" i "Illustrated People".

Młoda kobieta jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często publikuje swoje zdjęcia w skąpych strojach. Jej sylwetka zawsze robi wrażenie na fanach.

Niedawno opublikowała nową fotkę w bikini własnego projektu. 

Spójrzcie tylko!

Strój zaprojektowany przez Iris Law niewiele zasłania, ale trzeba przyznać, że prezentuje się niezwykle oryginalnie. Szczególnie jego górna część przyciąga uwagę. 

Fani córki popularnego aktora nie kryli zachwytów nad jej wyglądem w komentarzach pod fotografią. Widać, że 19-latka miała na sobie tego dnia makijażu. Bardzo dobrze, bo w naturalnej odsłonie  atrakcyjna brunetka prezentowała się fenomenalnie. 

Na nas jej uroda robi wrażenie! 

Dajcie znać, czy wam też się podoba? 

Zobacz także:

Dowiedz się więcej na temat: Jude Law | gwiazdy | córki

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje