Reklama

Reklama

Córka Borysa Szyca ma ogromny talent

Córka Borysa Szyca ma niezwykły talent. Nastoletnia Sonia zachwyciła fanów, publikując w mediach społecznościowych kilka filmików, na których śpiewa. Głos dziewczyny robi wrażenie. Posłuchajcie sami!

Borys Szyc nie ukrywa tego, jak ważna jest dla niego rodzina. Niedawno aktorowi i jego żonie Justynie Szyc-Nagłowskiej urodził się synek i wygląda na to, że został jego oczkiem w głowie. 

Reklama

Maleńki Henryk jest niezwykle uroczy, ale trzeba pamiętać, że to nie jedyne dziecko gwiazdora, który ma też córkę z poprzedniego związku z Anną Bareją. 

To już nastolatka! 15-letnia dziewczyna ma niezwykły talent wokalny, który zaprezentowała, publikując krótkie filmiki na Instagramie. Widać na nich, jak śpiewa. Trzeba przyznać, że głos Sonii robi wrażenie. 

Koniecznie posłuchajcie, jak śpiewa!  

Córka Borysa Szyca ma wyjątkowy głos. Na razie nie wiadomo, czy w przyszłości zdecyduje się robić karierę jako piosenkarka, ale naszym zdaniem, ma ku temu predyspozycje. 

Chociaż jej ojciec jest znany przede wszystkim jako aktor, ma również na swoim koncie muzyczne projekty. W przeszłości nagrał m.in. swój album studyjny i zaśpiewał w duecie z Justyną Steczkowską. Borys Szyc bez wątpienia lubi śpiewać, więc wygląda na to, że jego córka miłość do muzyki odziedziczyła właśnie po nim.

My jesteśmy zachwyceni śpiewem nastoletniej Sonii, a jak wam się podoba? 

Zobacz także:

Dowiedz się więcej na temat: Borys Szyc | gwiazdy | dzieci gwiazd | muzyka

Reklama

Reklama

Reklama