Reklama

Reklama

Co najchętniej je Margaret?

Wokalistka jest ostatnio zapracowana. Jednak na Instagramie wciąż umieszcza relacje i na bieżąco jest w kontakcie z fanami. Wielu z nich zauważyło, że Margaret ostatnio schudła. To kwestia natłoku obowiązków czy diety?

"Dzięki za przyjęcie klipu "Sold Out", który ma już 500 tysięcy wyświetleń! Z tej okazji pokażę Wam dziś trochę backstage’u z planu zdjęciowego. Wbijajcie na moje stories!"- napisała pod zdjęciem Margaret. 

Uwagę fanów przykuła przede wszystkim stylizacja gwiazdy. Biały gorset idealnie podkreślił talię osy. Nie da się ukryć, że podczas lockdownu wokalistka zgubiła kilka kilogramów. Dżinsy oplatające biodra idealnie podkreśliły kobiece krągłości. Do nogawek gwiazda ma przyczepioną tkaninę w żółte pasy, dodajmy tylko, że żółty to najmodniejszy kolor 2021. Na tym nie koniec. Osoby, które biorą udział w nagraniu klipu, mają na głowie... kapelusze inspirowane abażurami z PRL-owskich lamp. Cóż fanów Margaret ten futuryzm wymieszany z abstrakcją nie dziwi, a was?

Wnikliwi obserwatorzy zwrócili uwagę na jeszcze jeden detal. Przyjrzyjcie się uważnie, co gwiazda trzyma w garderobie? Owoce i woda mineralna. Czyżby to była nowa dieta wokalistki?

Reklama

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama