Reklama

Reklama

Ciało Piotra Woźniaka-Staraka zostało odnalezione

"Potwierdziły się najgorsze obawy, wszystko wskazuje na to, że ciało Piotra Woźniaka-Staraka zostało odnalezione. Wyrazy współczucia Rodzinie i Najbliższym - napisał w czwartek na twitterze wiceszef MSWiA Jarosław Zieliński.

W czwartek rano grupa płetwonurków, biorąca udział w poszukiwaniach na jeziorze Kisajno, zlokalizowała i wyłowiła ciało prawdopodobnie zaginionego i poszukiwanego od niedzieli mężczyzny - poinformowała warmińsko-mazurska policja.

Reklama

W niedzielę późnym wieczorem powiły się informacje, że znany producent filmowy miał wypadek na jeziorze Kisajno. Rzecznik Prokuratury w Olsztynie potwierdził tożsamość zaginionego mężczyzny. Niestety sprawdziły się przypuszczenia mediów, że poszukiwany 39-latek z Warszawy to Piotr Woźniak-Starak.

Śledczy ustalili, że do zdarzenia doszło około godziny drugiej w nocy z soboty na niedzielę. Producent filmowy na łódce nie był sam. Towarzyszyła mu 27-letnia kobieta, której po nieudanym manewrze skrętu udało się dopłynąć do brzegu. Piotr Piotr Woźniak-Starak nie miał tyle szczęścia.

Służby, które na miejscu znalazły przewróconą motorówkę natychmiast rozpoczęły akcję poszukiwawczą. Przeczesywanie jeziora Kisajno, którego głębokość momentami wynosi ponad 20 metrów, trwało do dzisiaj.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje