Przejdź na stronę główną Interia.pl

Chylińska nie chce już tak żyć

Tuż po urodzeniu pierwszego dziecka Agnieszka Chylińska przyznała, że ma takie chwile, kiedy chciałaby sprzedać je na allegro. Wydawałoby się, że z czasem jednak, decydując się na kolejnych potomków, piosenkarka odnalazła się w życiu domowym.

Macierzyństwo okazało się dla niej męką. Jak przyznała w jednym z wywiadów, nie spodziewała się, że 40. urodziny przyniosą taki kryzys.

Reklama

Dwutygodnik SHOW donosi: "Zaskoczyła wszystkich, bo wydawało się, że piosenkarka jest szczęśliwa i spełnia się w roli matki i żony. Tymczasem okazało się, że ma dość swojego obecnego życia."

Pojawiły się nawet sugestie o rozpadzie związku, jednak te Chylińska szybko zdementowała. Kryzys jest, ale rozwodu nie będzie. Dla Marka - ojca jej trojga dzieci - Ryszarda (10 lat), Estry (6 l.) i Krysi (3l.) - Chylińska porzuciła imprezowe życie. Wydawało się, że rola idealnej matki jest dla niej stworzona. Niepokorna gwiazda jest, m.in. autorką książek dla dzieci. Rodzina pozwoliła jej uwierzyć w siebie i pozbyć się dawnych kompleksów. Skąd więc kryzys?

"Jedno jest (...) pewne - Chylińska ma dość swojego aktualnego życia. Rozczarowała ją szara codzienność, i może przede wszystkim - macierzyństwo" - pisze "SHOW".

W jednym z wywiadów, mówiła niedawno: " Myślałam, że 'dom', 'rodzina' to moje powołanie, ale szybko okazało się, że to nie wszystko. To tylko część mojego życia, a ja potrzebuję czegoś więcej".

Czy Agnieszce Chylińskiej uda się uratować rodzinę?Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje