Reklama

Reklama

Christian Paul prezentuje nową kolekcję

Najpopularniejszy projektant w Polsce? Christian Paul! Amerykański (zdaniem wielu nieistniejący) dizajner, który dla TVP komentował kreacje Agaty Dudy, od kilku dni nie schodzi z czołówek plotkarskich portali. Ostatnio w internecie pojawił się filmik, prezentujący jego letnią kolekcję.

Przypomnijmy: na finiszu kampanii prezydenckiej TVP wyemitowała materiał, podsumowujący pięć lat działalności Pierwszej Damy - Agaty Kornhauser-Dudy. Koncentrował się on na kreacjach pierwszej damy, które komentowali: projektantka, Ela Piorun oraz amerykański projektant mody Christian Paul.

Reklama

To właśnie jego osoba stała się przyczyną niemałego zamieszania. W kilka godzin po emisji materiału portal OKO.press doniósł, że takiej osoby nie sposób znaleźć w internecie. Google owszem, znają Christiana Paula, jest on jednak nie Amerykaninem, lecz Australiczykiem, a projektuje nie ubrania, a zegarki. Poproszony o opinię, specjalizujący się w tematyce mody dziennikarz, Michał Zaczyński, skomentował sprawę jednym słowem: "Ściema".

Wtorek i środa przyniosły kolejne tropy na temat tajemniczego projektanta: dziennikarze odnaleźli na Linkedin profil łudząco podobnego do Christiana Paula, Krystiana Farbańca - analityka finansowego.

Jednocześnie Paul uaktywnił się w sieci. Na Twitterze zamieścił post, w którym zachęca klientki do składania zamówień oraz odniósł się do zamieszania wokół jego osoby. "Doszły mnie słuchy, że nie jestem prawdziwy. Dziękuję za okazaną życzliwość. (...). Proszę, cieszcie się moimi projektami, a jeśli coś wam się spodoba, z chęcią stworzę coś specjalnie dla was", napisał na swoim profilu.

 Prawdziwą gratką dla fanów projektów Christiana Paula jest jednak opublikowany na You Tubie filmik, prezentujący jego letnią kolekcję. Widzimy na nim modelkę, spacerującą ulicami Warszawy, ubraną w klasyczne, stonowane stroje. Z jakim odbiorem spotkały się letnie projekty Paula? Nie wiadomo. Komentarze pod filmikiem zostały zablokowane.

A jak Wam podobają się ubrania od Christiana Paula?


 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje