Reklama

Reklama

Chiara Ferragni szaleje przed porodem

Chiara Ferragni, najbardziej wpływowa blogerka modowa, spodziewa się dziecka dosłownie w każdej chwili. Jak spędza chwile oczekiwania? Robiąc ostatnie ciążowe fotki!

Chiara Ferragni zrobiła bezprecedensową karierę jako blogerka modowa. Jej przypadek omawia się nawet na wyższych uczelniach biznesowych. Ale Chiara oprócz tego, że potrafi zainteresować followersów i zarabiać duże pieniądze, ma też udane życie prywatne. Oczywiście nim też bardzo chętnie dzieli się w mediach społecznościowych.

Reklama

Teraz kiedy Chiara Ferragni spodziewa się drugiego dziecka, jej aktywność w mediach społecznościowych jest jeszcze intensywniejsza. Celebrytka spodziewa się, że maleństwo przyjdzie na świat dosłownie "na dniach" i wykorzystuje każdą chwilę, by zaprezentować swój ciążowy brzuszek.

Zdjęcia, jak wynika z opisu, robi nawet o drugiej w nocy! Być może to późna pora sprawiła, że blogerka modowa zdecydowała się na dość szczególną stylizację - jest zupełnie naga. Wygląda na bardzo szczęśliwą i podekscytowaną, a mimo nietypowej pory prezentuje się znakomicie.

Czytaj też:

Chiara Ferragni i jej imponująca kariera

Katarzyna Bosacka o najbardziej niezwykłym polskim owocu!

Emily Ratajkowski opublikowała zdjęcia z porodu!

Była najbardziej rozchwytywaną modelką bielizny. Teraz nosi "szczęśliwy rozmiar"

***

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ>>>

Dowiedz się więcej na temat: Chiara Ferragni | blogerka modowa | ciąża

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje