Reklama

Reklama

Carrie Symonds: Kim jest partnerka Borisa Johnsona?

Podczas gdy premier Wielkiej Brytanii jest hospitalizowany, jego partnerka także martwi się o swoje zdrowie. Carrie Symonds potwierdziła, że jest chora na koronawirusa. I na tym nie koniec…

Przy Downing Street Boris Johnson nie mieszkał sam. Brytyjski premier jest w szczęśliwym związku z młodszą od siebie partnerką - Carrie Symonds.

Reklama

Para spodziewa się dziecka, a pandemia skutecznie zakłóciła spokój narzeczonych. Okazuje się bowiem, że nie tylko angielski premier boryka się z koronawirusem.

Choroba zaatakowała także 32-letnią partnerkę Johnsona. Chora na Covid-19 Carrie Symonds za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że po kilku dniach odpoczynku czuje się lepiej. Zaapelowała do kobiet w ciąży, aby stosowały się do zaleceń lekarzy.

Para swoje zaręczyny ogłosiła w lutym. O tym, że spodziewają się dziecka poinformowano w komunikacie wydanym przez służby prasowe brytyjskiego premiera: "Premier i panna Symonds z przyjemnością ogłaszają swoje zaręczyny i oczekują dziecka wczesnym latem".

Para mieszka razem w Downing Street 10 od dziewięciu miesięcy.

Carrie Symonds zaczynała od polityki

Carrie Symonds jest rodowitą Brytyjką. Studiowała historię sztuki, ale jej kariera potoczyła się w zupełnie innym kierunku. Nie poszła też w ślady rodziców (mama - prawniczka, a ojciec - jeden z założycieli brytyjskiego dziennika "The Independent").

Panna Symonds ma za sobą pierwsze kroki w karierze politycznej. Po ukończeniu studiów wstąpiła do Partii Konserwatywnej i szybko uplasowała się na wysokiej pozycji. Władze partii nie miały wątpliwości, że powinna zostać jej rzeczniczką. 

Jednak ambitna Symonds szybko zorientowała się, że kariera polityczna nie jest spełnieniem jej marzeń. Swój talent i zmysł organizacyjny postanowiła wykorzystać w organizacji pozarządowej Oceana, której celem jest ochrona światowych zasobów wody.

I nagle pojawiła się miłość...

Związek z Borisem Johnsonem od początku budził kontrowersje. Wcześniej premier był związany z Mariną Wheeler. Małżeństwem byli od 25 lat. Para wychowała wspólnie czwórkę dzieci. Premier Wielkiej Brytanii ogłosił swoje rozstanie z żoną dwa lata temu. Wówczas spekulacje na temat związku 55-letniego Johnsona z 29-letnią Symonds ucichły.

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje