Reklama

Reklama

Beata Tadla wzięła ślub

Jeszcze miesiąc temu Beata Tadla wywołała nie lada zamieszanie, gdy zaręczyła się z ledwo poznanym partnerem. Teraz pochwaliła się na Instagramie ślubną fotografią z ukochanym. Nauczona doświadczeniem nie afiszowała się z przygotowaniami do ceremonii i zaskoczyła internautów. Jak zareagowali fani?

Beata Tadla ma za sobą kilka związków. Szczególną atencją mediów cieszył się ten z Jarosławem Kretem, który porzucił ukochaną na łamach jednego z tabloidów. Dziennikarka dowiedziała się o wszystkim podczas konferencji ramówkowej Polsatu. Szokujące rozstanie nauczyło ją jednak, żeby trzymać życie prywatne z dala od blasku fleszy.

Reklama

Kolejny związek Tadli rozkwitał w tajemnicy. Uwadze fotoreporterów nie umknęły jednak schadzki zakochanych, a zdjęcia z nieznajomym obiegły internet. Niestety ta relacja również nie zakończyła się dla dziennikarki pomyślnie.

Niedawno do mediów trafiła informacja o nowym partnerze dziennikarki. Oświadczyny Michała przyjęła po miesiącu znajomości i przyznała, że nie zamierza czekać ze ślubem. Jak się okazało, mówiła prawdę. Niedawno opublikowała ślubne zdjęcie z ukochanym.

Pod postem Tadli pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami.

"Gratuluję! Dużo szczęścia na nowej drodze życia", "Gratuluję najbardziej na świecie" - pisali rozemocjonowani fani.

My również do nich dołączmy i życzymy Beacie Tadli wszystkiego, co najlepsze!

Zobacz także:

Dowiedz się więcej na temat: Beata Tadla | ślub

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje