Reklama

Reklama

Beata Kozidrak jest w świetnej formie

Beata Kozidrak opublikowała niedawno nowe zdjęcie. Widać na nim, że artystka jest w doskonałej formie. Takich nóg mogłaby pozazdrościć jej niejedna nastolatka!

Beata Kozidrak to artystka, której nikomu w naszym kraju nie trzeba przedstawiać. Należy do najpopularniejszych polskich wokalistek. 

Reklama

Jest nie tylko piosenkarką, ale również kompozytorką. Poza tym, jej głos ma ponad cztery oktawy! 

Kiedyś uważana była za prawdziwą "seksbombę", a obecnie jej wygląd nadal robi wrażenie. Patrząc na nią, niełatwo uwierzyć, że ma już 60-tkę! 

Beata Kozidrak jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie regularnie publikuje zdjęcia. Niedawno piosenkarka odwiedziła Sopot. To właśnie z tej okazji zamieściła na Instagramie nowy post. 

Zobaczcie, jak prezentowała się na plaży!

Jak widać, Beata Kozidrak prezentowała się doskonale. Jej letnia stylizacja to prawdziwy hit, a takich nóg mogłaby pozazdrościć jej niejedna nastolatka! 

Fani piosenkarki byli zachwyceni tym, jak obecnie wygląda. W komentarzach pod zdjęciem nie zabrakło komplementów pod jej adresem. 

Naszym zdaniem, wygląda fantastycznie! A wy, co myślicie? 

***

#POMAGAMINTERIA

Hubert ma roczek. Pierwsze sześć tygodni życia spędził w szpitalu, walcząc o każdy dzień. Urodził się z ciężkimi wadami - między innymi z brakiem kości w rękach. Pojawiła się jednak nadzieja na operację, która umożliwi mu normalny rozwój. Wystarczą dwa kompleksowe zabiegi, dzięki którym jego dłonie i przedramię ukształtują się w sposób prawidłowy, a ręce będą mogły prawidłowo rosnąć z zachowaniem pełnej funkcjonalności kończyn. Pomóż Hubercikowi przybić piątkę w przyszłości!

Sprawdź szczegóły >>> 

Zobacz także:

Dowiedz się więcej na temat: Beata Kozidrak | gwiazdy | figura | Sopot

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje