Reklama

Reklama

Ashley Tisdale jest w ciąży

Ashley Tistale spodziewa się dziecka. Gwiazda "High School Musical" pochwaliła się radosną nowiną na swoim instagramowym profilu. Opublikowała urocze zdjęcie, do którego zapozowała razem z partnerem i ciążowym brzuszkiem. Zobaczcie tylko!

Ashley Tisdale od dzieciństwa próbowała swoich sił przed kamerą, regularnie pojawiając się w reklamach i niewielkich produkcjach telewizyjnych. Wielka sława przyszła do niej jednak dopiero razem z "High School Muscial", gdzie wcieliła się w zadziorną Sharpay. 

Film okazał się wielkim sukcesem i doczekał aż trzech części. Ashley Tisdale stała się dzięki niemu rozpoznawalna na całym świecie. Nastolatki chciały być takie jak ona. Gadżety z bohaterami serii filmów sprzedawały się niczym świeże bułeczki. 

Od tego czasu Ashley Tisdale nadal nie zrezygnowała z kariery aktorki, ale postawiła na muzykę. W 2007 roku nagrała debiutancki album "Headstrong", a niedługo potem przyszła pora na "Guilty Pleasure". Gwiazda prowadzi też własny kanał w serwisie YouTube. 

Jej życie prywatne jest ustabilozowane. Związała się z muzykiem, Christopherem Frenchem, z którym łączy ją wspólna pasja. Para, która pobrała się w 2014 roku, często publikuje wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. 

Reklama

Niedawno Ashley Tisdale pochwaliła się radosną nowiną. Okazuje się, że jest w ciąży! 

Ashley Tisdale do uroczych zdjęć opublikowanych na Instagramie zapozowała ze swoim partnerem. Wyglądają tam na bardzo szczęśliwych. Nic dziwnego, w końcu niedługo po raz pierwszy zostaną rodzicami.

Aktorka i jej partner postawili tego dnia na biel, w której prezentowali się naprawdę dobrze. Widać, jak gwiazda "High School Musical" obejmuje dłońmi swój wystający już brzuszek, a jej ukochany spogląda w jego kierunku. 

Fani w komentarzach nie szczędzili jej gratulacji. My również się do nich dołączamy! 

Pamiętacie ją z "High School Musical"? 
Zobacz także:

Dowiedz się więcej na temat: Ashley Tisdale | gwiazdy | High School Musical | ciąża

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje