Reklama

Reklama

Artur Orzech znika z "Szansy na Sukces". Co z Eurowizją?

W polskich mediach zawrzało po tym, jak okazało się, że Artur Orzech prawdopodobnie nie poprowadzi już "Szansy na Sukces". Jako kolejne nasuwa się więc pytanie, co będzie z tegoroczną Eurowizją, którą znany dziennikarz rok w rok komentował. Wielu fanów międzynarodowego konkursu nie wyobraża sobie tego przedsięwzięcia bez jego udziału!

Jednym z głównych tematów w polskich mediach jest dziś to, że Artur Orzech nie poprowadzi już więcej "Szansy na Sukces". Znany prezenter pełnił tę funkcję od czasu odejścia Wojciecha Manna w 2019 roku, jednak portal Wirtualnemedia.pl poinformował, że dziennikarz miał otrzymać wypowiedzenie. 

Reklama

Powodem zaskakującej decyzji miało być to, że Artur Orzech nie pojawił się na planie jednego ze specjalnych odcinków programu, którego emisja ma odbyć się 4 kwietnia, nie informując o tym wcześniej. 

Artura Orzecha zastąpić ma Marek Sierocki. Nasuwa się jednak pytanie, co z innymi przedsięwzięciami, w których regularnie brał udział były prowadzący "Szansy na sukces"? 

Fani Eurowizji są zaniepokojeni, ponieważ wiadomo, że co roku to właśnie Artur Orzech komentował Konkurs Piosenki Eurowizji i z tego względu dla wielu jest postacią nieodłącznie wpisaną w ten festiwal. 

Artur Orzech przez prawie 30 lat od 1992 roku był "polskim głosem Eurowizji", a teraz bardziej niż kiedykolwiek niepewny stał się jego dalszy udział w międzynarodowym wydarzeniu. 

Macie swoje typy, co do tego, kto mógłby go godnie zastąpić? 

***

Chcę pomóc 1 % - Strona Fundacji POLSAT - Jesteśmy dla dzieci

Zobacz także:

Dowiedz się więcej na temat: Artur Orzech | gwiazdy | Szansa na sukces | Eurowizja 2021

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje