Reklama

Reklama

Anna Wendzikowska ma nowe hobby

Anna Wendzikowska pochwaliła się na swoim instagramowym profilu nowym zdjęciem. Prezenterka uwielbia ruch, więc postanowiła znaleźć sobie nowe hobby, dzięki któremu będzie mogła aktywnie spędzać czas. Zobaczcie, na co postawiła!

Anna Wendzikowska, która jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, przyznała, że "potrzebowała nowej zajawki". Dziennikarka uwielbia sport, dlatego ma świetną figurę, jednak wyznała, że siłownia już trochę jej się znudziła. Postanowiła więc poszukać sobie innego zajęcia. 

Postanowiła wybrać bardzo modny w ostatnim czasie "pole dance", który wbrew temu, co myśli wiele osób, niewiele ma wspólnego z tańcem erotycznym. To nie striptiz, a rodzaj akrobatyki. 

Coraz więcej Polek przekonuje się do tego rodzaju aktywności, chcąc spędzać czas, trenując na rurze. Wbrew pozorom, to nie lada wyzwanie. Utrzymanie się w danej pozycji często wymaga długich godzin ćwiczeń. 

Anna Wendzikowska ma jednak najwyraźniej wyjątkowy talent do tego sportu, bo fotka z treningu, którą opublikowała na swoim instagramowym profilu, robi wrażenie. 

Spójrzcie sami, jak prezenterka poradziła sobie podczas pierwszego treningu!

Reklama

Na powyższej fotografii widać, że aktorka wykonała niezłą akrobację! Najwyraźniej Anna Wendzikowska świetnie odnajduje się w tym sporcie. Fani nie kryli zachwytu w komentarzach pod zdjęciem. 

"Dżizas, to jest pierwsza lekcja? No szacun" - napisała jedna z fanek, będąc pod wrażeniem pozycji, w jakiej zapozowała do fotki Anna Wendzikowska. 

Jak wam się podoba nowe hobby dziennikarki? 

Zobacz także:

Dowiedz się więcej na temat: Anna Wendzikowska | gwiazdy | pole dance

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje