Reklama

Reklama

Anna Starmach ogłosiła, że spodziewa się dziecka

Anna Starmach ogłosiła w mediach społecznościowych, że spodziewa się kolejnego dziecka. Fani pogratulowali jurorce "MarsterChefa" w komentarzach pod jej nowym postem. Wygląda na to, że niektórzy z nich już wcześniej przeczuwali, że znana kucharka może być w ciąży.

Anna Starmach pochwaliła się w mediach społecznościowych radosną nowiną. Okazuje się, że jurorka "MasterChefa" jest w drugiej ciąży!

Znana kucharka i autorka książek kulinarnych już udekorowała swój dom na święta. Pokazała swoją tegoroczną choinkę, dzieląc się ze swoimi fanami dwoma uroczymi zdjęciami, do których zapozowała z ukochanym i córeczką Jagną. 

Anna Starmach nie zdradziła jeszcze, czy ona i Piotr Kuska spodziewają się narodzin chłopca, czy dziewczynki. 

Spójrzcie tylko na uroczy post opublikowany przez znaną kucharkę!

Reklama

Nasza trójka. A tak naprawdę czwórka, bo już za kilka miesięcy nasza rodzina się powiększy! Miłość i jeszcze więcej miłości" - ogłosiła Anna Starmach w opisie pod opublikowaną  przez siebie sesją zdjęciową, do której zapozowała w udekorowanym domu, razem z mężem i malutką córeczką Jagienką. 

Fani nie kryli radości na wieść o tym, że jurorka "MasterChefa" znów jest w ciąży. W komentarzach pod przepięknymi rodzinnymi fotografiami szybko zaczęły pojawiać się gratulacje dla przyszłych rodziców oraz inne miłe komentarze. 

"Gratulacje! Coś podejrzane były te ogórki kiszone ! Od razu pomyślałam o rodzeństwie Jagienki" - napisała jedna z fanek Anny Starmach, odnosząc się do ostatnich zachcianek żywnościowych znanej kucharki. 

My również gratulujemy! 
Zobacz także:

Dowiedz się więcej na temat: Anna Starmach | gwiazdy | ciąża

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje