Reklama

Reklama

Anna Lucińska przechodzi do TVN Style

Ania Lucińska już nie będzie gospodynią w "Dzień dobry Polsko" w TVP 1. Od września poprowadzi nowy program w TVN Style - "Pojedynek na modę". I to jest dopiero początek zmian w jej życiu zawodowym.

Anna Lucińska dotychczas znana była z reklam oraz ról aktorskich- wystąpiła m.in. w serialach "Plebania", "Malanowscy i Partnerzy" czy filmach "Sługi boże",  "Po prostu przyjaźń". Obecnie można ją oglądać w serialu TVP 2 "Na dobre i na złe". Przez cztery lata mieszkała też w Los Angeles, uczyła się tam aktorstwa w trzech actor's studios, zagrała też w kilku amerykańskich produkcjach, w tym w popularnym serialu "C.S.I. Kryminalne Zagadki Las Vegas".

Reklama

Pod koniec lutego zadebiutowała w roli gospodyni  programu śniadaniowego w telewizyjnej Jedynce "Dzień dobry Polsko", w którym partnerował jej Rafał Patyra.

Aktorka została świetnie przyjęta przez telewidzów w roli prowadzącej. Jej samej również spodobała się praca prezenterki. Na tyle, że w jednym z wywiadów powiedziała: - Mogę zdradzić, że moje serce kieruje się w stronę dziennikarstwa, prowadzenia programów. Zobaczymy, jak to wszystko pójdzie dalej, ale to jest coś, co sprawia mi ogromną przyjemność.

 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje