Reklama

Reklama

Anna Lewandowska zdradziła, jak zwraca się do córki

Anna Lewandowska na Instagramie umieściła wzruszający wpis dotyczący wychowywania dzieci. Mentorka zdrowego trybu życia dzieli się swoimi doświadczeniami. Czy są to cenne uwagi? Przy okazji Lewandowska zdradziła, jak zwraca się do młodszej córki.

Anna Lewandowska to jedna z najbardziej rozchwytywanych osobowości. I choć jej kalendarz jest wypełniony po brzegi, dla żony piłkarza najważniejsza jest rodzina. Z córkami stara się spędzać jak najwięcej czasu. Jeżeli jest to konieczne, zabiera je do sali treningowej. 

Reklama

Starsza córka Klara już nieraz pokazała, na co ją stać podczas rozgrzewki. Natomiast Laura wciąż inspiruje Annę Lewandowską do bycia mamą, która jest w stanie zapewnić dzieciom nie tylko poczucie bezpieczeństwa, ale przede wszystkim poczucie własnej wartości. 


"Zdrowie, miłość, szczęście. Każdy, bez wyjątku na to zasługuje. Być może zabrzmi to jak banał, ale tak uważam. Wiecie co głównie pomaga osiągnąć powyższe?Poczucie własnej wartości. Dlatego zachęcam do budowania zdrowych relacji ze swoim dzieckiem (dziećmi) od najmłodszych lat. Okazujmy wsparcie, dużo zrozumienia, miłości. Słuchajmy, podpowiadajmy, rozmawiajmy, bądźmy na 100 proc. Pokazujmy naszym dzieciom, że są wspaniałe, wartościowe i tak bardzo kochane
Tylko tyle i aż tyle" - napisała Lewandowska na swoim profilu. Pod tymi słowami pojawił się hasztag "Laurka", czyżby tak państwo Lewandowscy zwracali się do młodszej córki?

Zobacz także:

***Pomagamy***
Hania ma 17 miesięcy i SMA1 - rdzeniowy zanik mięśni. Innowacyjna terapia genowa kosztuje ponad 9 milionów złotych. Środki potrzebne są jak najszybciej, bo warunkiem przystąpienia do leczenia jest rozpoczęcie go przed ukończeniem drugiego roku życia. Niestety, w prowadzonej od sześciu miesięcy zbiórce, nadal brakuje ponad czterech milionów złotych.

JEŚLI MOŻESZ, WESPRZYJ ZBIÓRKĘ: www.siepomaga.pl/haneczka

Przeczytaj historię Hani: Bez terapii genowej Hania nie ma szans. Pomóż dokończyć zbiórkę

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje