Przejdź na stronę główną Interia.pl

Anna Lewandowska ćwiczy w ciąży

Mimo że do porodu gwiazdy zostało już niewiele czasu, Anna Lewandowska nie zamierza zwalniać tempa. Na swoim Instagramie opublikowała film, na którym widać, jak ćwiczy z dużym brzuszkiem.

Od czasu gdy Robert Lewandowski w trakcie meczu ogłosił, że razem z żoną spodziewają się dziecka, fani i media bardzo interesują się ich życiem. Początkowa Anna Lewandowska chętnie dzieliła się ze swoimi obserwatorkami w mediach społecznościowych informacjami o tym, jak przebiega ciąża, chętnie publikowała też swoje zdjęcia.

Reklama

Od kilku miesięcy ma jednak dosyć szumu wokół swojej osoby i pojawiających się nieprawdziwych informacji na jej temat. Dlatego gdy pokazuje w sieci swoje zdjęcia, stara się, żeby brzuszek był jak najmniej widoczny.

Pod koniec marca odbyła się premiera nowego treningu autorstwa Lewandowskiej skierowanego specjalnie dla kobiet w ciąży, "Healthy Mom by Ann". Gwiazda chcąc uchylić rąbka tajemnicy opublikowała krótki filmik promujący jej nowe ćwiczenia. Mimo zaawansowanej ciąży, dalej wygląda kwitnąco.

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje