Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Angelina Duplisea. Gwiazda w rozmiarze XXL

​Obok niej nie można przejść obojętnie. U jednych wzbudza zachwyt, u innych odrazę. 36-letnia Angelina Duplisea robi karierę w showbiznesie dzięki swojej nadwadze i za nic ma fakt, że nie wszystkim się to podoba.

O kobiecie zrobiło się głośno w dniu premiery najnowszego teledysku Miley Cyrus. W klipie do piosenki "Mother's Daughter" Angelina Duplisea występuje nago. W teledysku pojawia się jedynie przez kilka sekund. Wyciąga się na szezlongu, zalotnie spogląda w stronę kamery i wachluje się, zasłaniając piersi. Tyle wystarczyło, by stała się sensacją. Kobieta zalicza się do grona modelek plus size, waży 170 kg i nic nie robi sobie ze swej nadwagi.

Reklama

Teledysk promujący różnorodność obejrzało już ponad 33 mln internautów. Klip stał się nie tylko przyczyną sławy dziewczyny, ale też hejtu, z którym zmaga się od czasu jego premiery.

W tym tygodniu Angelina Duplisea została zaproszona do brytyjskiego programu śniadaniowego. Prowadzący zarzucali kobiecie, że pokazując się w mediach i otwarcie mówiąc o tym, że akceptuje swoje ciało, promuje otyłość. Reakcję modelki trudno było przewidzieć. Kobieta wdała się w dyskusję z dziennikarzem Pierem Morganem.

- Powiedzmy sobie szczerze, jeśli rzeczywiście byłbyś tak zaniepokojony faktem, że media promują otyłość i tym, jakie to ze sobą niesie konsekwencje, zrezygnowałbyś z występowania przed kamerą! Sam nie jesteś najszczuplejszy! - odpowiedziała Duplisea na zarzuty mężczyzny.

>>> Zobacz więcej zdjęć modelki na następnej stronie <<<

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje