Reklama

Reklama

Aleksandra Żebrowska w wannie. Ma poczucie humoru!

Aleksandra Żebrowska podchodzi do życia z poczuciem humoru. Wielokrotnie już udowadniała fanom, że ma ogromny dystans do siebie i otaczającego ją świata. Czym tym razem zaskoczyła swoich followersów na Instagramie?

Aleksandra Żebrowska jest jedną z najbardziej lubianych żon znanych polskich aktorów. Małżonka Michała Żebrowskiego nie tylko jest piękna, ale ma również niesamowity charakter i poczucie humoru. 

Reklama

Jej profil na Instagramie obserwuje już prawie 137 tysięcy osób, a ta liczba rośnie z każdym postem, który piękna blondynka publikuje w mediach społecznościowych. Dlaczego ma aż tylu fanów? 

Aleksandra Żebrowska nie wstydzi się pokazywać tego, jak wygląda naprawdę. Nie retuszuje zdjęć i nie obawia się wrzucić do sieci fotki bez makijażu. 

Żona Michała Żebrowskiego ceni sobie naturalność, a fani ją za to uwielbiają. Niedawno młoda mama wrzuciła do Internetu zdjęcie, do którego zapozowała... w wannie. Kąpiel porównała do urlopu na Zanzibarze, który jest obecnie jednym z najchętniej wybieranych przez celebrytów miejsc na wakacje. 

"O tak, chwila dla siebie w wannie bez dobijania się do drzwi to istny raj" - skomentowała zdjęcie Aleksandry Żebrowskiej jedna z użytkowniczek Instagrama, zwracając tym samym uwagę na porównanie przez znaną influencerkę relaksującej kąpieli w wannie do wyjazdu na egzotyczny Zanzibar. 

Rzeczywiście, kiedy jest się młodą mamą, podwójnie docenia się każdą minutę spędzoną w spokoju! 

Więcej gorących plotek:
Córka Katie Holmes i Toma Cruise'a ma już 15 lat! 

Natalia Piguła. Kim jest polska piękność, która jedzie na konkurs Miss Universe?

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama