Reklama

Reklama

Aktorki z "Przyjaciół" na wspólnym zdjęciu

Jak widać prawdziwa przyjaźń może trwać latami. Idealnym dowodem na tę tezę jest zdjęcie, które Courtney Cox, odtwórczyni roli Moniki Geller z serialu "Przyjaciele" umieściła ostatnio na swoim Instagramie.

Choć kultowy serial "Przyjaciele" ostatni sezon wyemitował 15 lat temu, aktorzy, którzy poznali się podczas planu dalej pozostają w świetnych relacjach. Produkcja była wyświetlana w ponad 100 krajach, co całej obsadzie przyniosło niewyobrażalną popularność, a ich dalsze losy tak chętnie w dalszym ciągu są śledzone przez fanów na całym świecie.

"Friends": Przyjaźń po 15 latach

Reklama

27 maja swoją premierę miał odcinek specjalny kultowego serialu "Friends: The Reunion" znany również pod nazwą "Friends: The One Where They Get Back Together". Po emisji tego odcinka padało wiele krytycznych głosów. Fani czekali na to, żeby przede wszystkim dowiedzieć się o dalszych losach szóstki przyjaciół, a otrzymali misz-masz złożony z wielu gości specjalnych, którzy ten wielki powrót nowojorskiej grupy przyjaciół zdominowali.

Niemniej jednak z pewnością wiemy, co słychać u aktorek z serialu "Przyjaciele". Od lat pozostają w dobrych relacjach, a ostatnie zdjęcie wstawione przez Courtney Cox tylko potwierdza, że ich relacje są bliższe niż kiedykolwiek po zakończeniu zdjęć do serialu.

Na zdjęciu, które wstawiła Courtney Cox kilka dni po obchodach 4 lipca widzimy ją w towarzystwie pozostałych odtwórczyń głównych ról w serialu "Przyjaciele": Jennifer Aniston i Lisę Kurdow. Aktorki od lat pozostają w bardzo bliskich relacjach, a krótki powrót na wspólny plan zdjęciowy tylko odświeżył ich relację.

A Wy co myślicie o takich wieloletnich przyjaźniach?


Czytaj również: 

Cała prawda o poczynaniach Golców podczas lockdownu! 

Małgorzata Rozenek-Majdan w podróży! 

Zobacz także: 


Dowiedz się więcej na temat: Przyjaciele | Lisa Kudrow | Aniston Jennifer | Courtney Cox

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje