Reklama

Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak uwielbia książki. Zastanawia ją tylko jedna rzecz

Agnieszka Woźniak-Starak jest miłośniczką książek, ale zaniepokoił ją pewien szczegół? O co chodzi? W relacji na Instagramie dziennikarka podzieliła się z fanami swoją refleksją.

Agnieszka Woźniak-Starak od lat zachwyca fanów tym, jaką jest kobietą. Wyróżnia ją jednak nie tylko uroda, ale też niezwykła siła i charyzma. Chociaż życie w ostatnich latach bardzo ją doświadczyło, nie poddaje się i stara się wszystko ułożyć na nowo. 

Reklama

Znana prezenterka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często dzieli się z fanami nowymi zdjęciami i przemyśleniami na różne tematy. Patrząc na jej profil na Instagramie, szybko można zauważyć, że Agnieszka Woźniak-Starak w wolnym czasie bardzo lubi oddawać się pasjonującej lekturze. 

Czytanie to jej hobby. Niedawno jednak dziennikarka opublikowała relację, w której podzieliła się pewnym przemyśleniem na temat książek, które kupiła. 

"Czy książki o mężczyznach zawsze muszą być takie grube?" - zapytała swoich followersów Agnieszka Woźniak-Starak, która zauważyła tę tendencję.   

Nie wiadomo, dlaczego tak jest, bo przecież kobiety również mają wiele osiągnięć, a ich życie i ich dokonania tak samo mogą stanowić  inspirację dla innych. 

Czy wy też po wizycie w księgarni lub bibliotece macie podobne odczucia co Agnieszka Woźniak-Starak?

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ>>>

Zobacz także:

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Woźniak-Starak | gwiazdy | książki

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje