Reklama

Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała urocze zdjęcie

Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała niedawno w mediach społecznościowych nowe zdjęcie, które zachwyciło jej fanów. Nie zapozowała do niego sama, a w doborowym towarzystwie. Spójrzcie tylko na tę uroczą fotkę!

Pandemia koronawirusa nie odpuszcza, co sprawia, że jesteśmy zmuszeni do tego, aby w dużym stopniu ograniczyć nasze kontakty społeczne. Dla wielu osób izolacja jest trudnym doświadczeniem. 

Reklama

Gwiazdy, które wcześniej nie mogły narzekać na brak pracy i towarzystwa znajomych z branży rozrywkowej, teraz zostały zmuszone przez sytuację do tego, aby spędzać czas samotnie lub w małej grupie najbliższych osób. 

Agnieszka Woźniak-Starak, pomimo tego, że w ubiegłym roku straciła ukochanego, więc pewnością nie jest jej łatwo, na samotność z pewnością nie może narzekać. 

Dziennikarka jest znana z tego, że kocha psy i sama ma w domu kilka pupili. Niedawno piękna prezenterka podzieliła się w mediach społecznościowych uroczym zdjęciem, do którego zapozowała w towarzystwie jednego z nich. 

Spójrzcie tylko! 

"Całe szczęście, że dystans społeczny nie dotyczy zwierząt, bo bym oszalała. PS. Chociaż Misza mogłaby być zadowolona" - napisała Agnieszka Woźniak-Starak w opisie pod uroczą fotką z psem. 

Od razu widać, że z Miszą dziennikarkę łączy wyjątkowa więź. W końcu nie od dziś mówi się, że "pies jest najlepszym przyjacielem człowieka". 

Dajcie znać, czy wy też spędzacie każdą wolną chwilę z waszymi pupilami!

Zobacz także:

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Woźniak-Starak | gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje