Reklama

Reklama

Agnieszka Włodarczyk w ciąży wygląda kwitnąco!

W ubiegłym roku aktorka poinformowała, że odnalazła swoją miłość, a w styczniu przekazała internautom radosną nowinę. Para spodziewa się dziecka. Teraz Agnieszka Włodarczyk dzieli się z fanami chwilami swojej prywatności w domowym otoczeniu.

40-letnia aktorka zamieściła na swoim instagramowym profilu zdjęcie, przedstawiające, jak krząta się w kuchni. Agnieszka Włodarczyk ubrana jest w luźny domowy strój, w którym może czuć się swobodnie i wygodnie. Brzuszek jest wyraźnie zarysowany pod materiałem, co zachwyciło fanów aktorki. Posypały się gratulacje i miłe słowa ze strony internautów, którzy kibicują Aktorce w tych ważnych dla kobiety chwilach.

Reklama

Agnieszka Włodarczyk najwyraźniej dba o siebie i zdrowo się odżywia. Na talerzach widzimy mnóstwo warzyw i jajka! Aktorka przyznaje, że ceni polskie smaki i zawsze za nimi tęskni. Na zdjęciu widzimy jak podsmaża bułkę tartą na maśle (tradycyjny dodatek do kalafiorów, które widzimy na talerzach).

Agnieszka Włodarczyk zauważyła, że podróżując nie natrafiła na potrawy z bułką tartą. Przyznała też, że uwielbia gotować i poprosiła internautki o przepisy... właśnie z bułką tartą!

Leniwe pierogi z bułką tartą!


Jeszcze więcej gorących plotek:

Przyłapała męża na zdradzie. Zaczęła transmitować wszystko na InstaStories. A on?

Lottie Moss. Mogła przebić siostrę, głupio zaprzepaściła karierę

Polki w sypialni: Rozważne czy erotyczne?

***

Nie czekaj do ostatniej chwili, pobierz za darmo program PIT 2020 lub rozlicz się online już teraz!


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje