Reklama

Reklama

Agnieszka Radwańska pozuje nad Bałtykiem

Choć pogoda nie zachęca, pora roku zobowiązuje! Zaraz po tym, jak poluzowano epidemiczne ograniczenia w poruszaniu się, nad morze ruszyły tłumy Polaków. Relaksem na rodzimym wybrzeżu cieszy się m.in. Agnieszka Radwańska.

Wypoczynek należy się Agnieszce jak mało komu, ponieważ tenisistka wkrótce zostanie mamą! Jedna z najbardziej lubianych polskich sportsmenek długo ukrywała ciążę przed ciekawskimi oczami fanów i paparazzi, w końcu jednak ciążowy brzuszek stał się zbyt duży, by dało się go dłużej zakrywać obszernymi strojami.

Reklama

Od kilku tygodni więc Agnieszka regularnie chwali się na Instagramie swoimi pięknymi, ciążowymi zdjęciami. Można z nich wywnioskować, że czas oczekiwania upływa jej całkiem intensywnie - na spacerach i podróżach po Polsce.

Ostatnio Agnieszka Radwańska udała się nad morze. Na jej Instagramie widzimy, jak stoi na plaży, rękami obejmując ciążowy brzuszek. "Wakacje w Polsce", napisała krótko pod zdjęciem.

Agnieszka Radwańska nie jest jedyną gwiazdą, która w tym roku planuje urlop w kraju. Z uroków polskich kurortów planują korzystać m.in. Dominika Gwit i Katarzyna Cichopek.

 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje