Reklama

Reklama

Agnieszka Radwańska miesiąc po porodzie. Pokazała zdjęcie z rodziną!

Agnieszka Radwańska wie, czym jest determinacja. W sporcie osiągała sukcesy o jakich mogłaby pozazdrościć niejedna tenisistka. Niedawno po raz pierwszy została mamą. Chociaż urodziła niedawno, już zaczęła wracać do formy. Zobaczcie, jak wygląda niecały miesiąc po porodzie!

Agnieszka Radwańska to jedna z największych gwiazd sportu w Polsce. Niedawno zakończyła karierę i postanowiła sprawdzić się w nowej roli. Ona i jej partner zdecydowali się założyć rodzinę.

Reklama

Tenisistka 27 lipca po raz pierwszy została mamą. Agnieszka Radwańska i jej mąż, Dawid Celt zostali rodzicami maleńkiego Jakuba. Dumny tata podzielił się radosną nowiną na Twitterze. 

Młoda mama szybko wróciła do formy. Wygląda rewelacyjnie, choć jest dopiero niecały miesiąc po porodzie. Niewiarygodne, że tak świetnie wygląda. 

Spójrzcie, jaką ma figurę! 

Agnieszka Radwańska wygląda naprawdę rewelacyjnie. Wygląda na to, że macierzyństwo jej służy, chociaż na pewno bywają gorsze i lepsze dni. W końcu bycie mamą to nie lada wyzwanie! 

Niedawno mąż tenisistki zdradził, że on i jego ukochana nie mają zamiaru na siłę zarażać dziecka miłością do tenisa. To bardzo zdrowe podejście. 

Co o tym myślicie? 
Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje