Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Agnieszka Radwańska. Idzie jak burza

Kilka tygodni temu podjęła ważną decyzję. Choć znika z kortu tenisowego nie zamyka się na życie publiczne. Ma ambitne plany. Znając charakter Agnieszki Radwańskiej możemy być pewni, że wprowadzi je w życie.

Agnieszka Radwańska po zakończonym sezonie zrezygnowała z kariery sportowej. Teraz tenisistka skupia się na rodzinie, za kilka miesięcy zostanie mamą. 

Reklama

Są też bardziej odległe plany. Liderka kortów tenisowych potwierdziła swój udział w programie "Taniec z gwiazdami". Radwańska potrzebowała kilku godzin na podjęcie decyzji. 

Zdradza, że zawsze lubiła tańczyć, a program jest idealnym miejscem, aby sprawdzić swoje umiejętności. 

Adrenaliny z pewnością nie zabraknie. Tymczasem na swoim profilu na Instagramie Agnieszka Radwańska umieściła zdjęcie, które wywołało zachwyt. 

Ćwierć wieku na korcie sprawiło sprawiło, że przyzwyczailiśmy się do sportowego wizerunku mistrzyni. Tymczasem w koronkowej stylizacji wygląda olśniewająco, co potwierdzili fani w komentarzach. 

"Agnieszka wyglądasz rewelacyjnie, szkoda że nie będziemy Cię już oglądać na kortach, ale wszystkiego najlepszego na nową drogę", "Wow", "Super wyglądasz"- pisali Internauci na profilu Radwańskiej. 

Zobacz także: 


Dowiedz się więcej na temat: Radwańska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje