Reklama

Reklama

Agnieszka i Wojtek z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Co u nich słychać?

Agnieszka i Wojtek z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" nadal są razem. Wygląda na to, że są ze sobą naprawdę szczęśliwi. Para często publikuje wspólne zdjęcia. Jesteście ciekawi, co u nich słychać?

Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik z czwartej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" byli jedną z ulubionych par telewidzów.

Reklama

 Postanowili trwać w małżeństwie, a teraz razem zamieszkali i prowadzą na YouTube kanał o nazwie: "Życie od pierwszego wejrzenia". Publikują tam filmiki, w których opowiadają o swoim wspólnym życiu. 

Są ze sobą bardzo szczęśliwi i podobno myślą nawet o ślubie kościelnym. Pozostają też aktywni na Instagramie, gdzie często dodają różne zdjęcia. Niedawno Wojtek pochwalił się dwoma uroczymi zdjęciami. Zdradził również, jaką niespodziankę przygotował dla żony z okazji tego, że są razem już od półtora roku. 

Okazuje się, że mężczyzna zabrał swoją ukochaną na koncert Blondino, który był uczestnikiem pierwszej edycji programu "Hotel Paradise". Zdjęcia opublikowane przez Wojtka cieszyły się zainteresowaniem fanów, którzy w komentarzach zachwycali się związkiem pary. 

Niektórzy komplementowali też wygląd Agnieszki, sugerując, że ta schudła. 

Naszym zdaniem, oboje wspaniale się prezentują. A wy, co myślicie? 

Zobacz także:

Dowiedz się więcej na temat: Ślub od pierwszego wejrzenia | gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje