Reklama

Reklama

Agata Młynarska kilkanaście lat temu wyglądała zupełnie inaczej

Agata Młynarska postanowiła zaskoczyć swoich fanów, publikując w mediach społecznościowych zdjęcie sprzed kilkunastu lat. Prezenterka telewizyjna na przestrzeni lat przeszła sporą metamorfozę, ale nie tylko ona! Kto jeszcze jest na dodanym przez nią zdjęciu?

Obecny czas nie jest dla nikogo łatwy. Pandemia koronawirusa odmieniła życie wszystkich. Polskie gwiazdy podobnie, jak zagraniczni celebryci zostały zmuszone, aby przerwać różnego rodzaju projekty i działalność zawodową. 

Reklama

Na szczęście artyści nadal mogą pozostawać w kontakcie ze swoimi fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wielu z nich aktywnie udziela się na Facebooku, Instagramie oraz Twitterze. W ostatnim czasie modne jest również nagrywanie filmików na YouTube. 

Dziennikarka Agata Młynarska postanowiła podzielić się ze swoimi instagramowymi obserwatorami starym zdjęciem z powitania lata w Niechorzu. 

Jesteście ciekawi, jak popularna prezenterka telewizyjna wyglądała kilkanaście lat temu? 

Spójrzcie tylko na tę różową sukienkę! 

"Rok 2002 lub 2003? Albo wcześniej? Majka Jeżowska i ja, oczywiście na różowo, bo to powitanie lata w Niechorzu. Nad samym brzegiem tańczymy salsę" - napisała w opisie pod opublikowaną przez siebie fotografią, na której widać też piosenkarkę, Majkę Jeżowską. 

Obie panie bardzo zmieniły się na przestrzeni lat, jednak zarówno dziennikarka, jak i wokalistka nadal prezentują się fantastycznie. Fani Agaty Młynarskiej zwrócili uwagę na niebanalne stylizacje obu pań w cukierkowych odcieniach różu. Idealnie oddają one klimat czasów, w których zostało wykonane zdjęcie. 

Ich uwagę przykuły również niesamowicie zgrabne nogi obu znanych pań. 

Zobacz także: 

***#POMAGAMINTERIAFundacja Centaurus - największy w Europie azyl dla koni walczy o przetrwanie swoje oraz podopiecznych. Z powodu epidemii COVID z dotacji wycofują się kolejne upadające firmy i tracący pracę darczyńcy. Na to wszystko nakłada się susza, która spowodowała dwukrotny wzrost cen siana. Sytuacja jeszcze nigdy nie była tak dramatyczna. Organizacja walczy o swoje być albo nie być. Pomóż i ocal setki zwierząt od śmierci! Sprawdź szczegóły >>>

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje