Przejdź na stronę główną Interia.pl

Zdradź tajemnicę, wygraj nagrody!

Zapraszamy cię do udziału w konkursie Instytutu Piękna. Podziel się z nami swoją metodą na piękną i gładką skórę i wygraj atrakcyjne nagrody.

Instytut Piękna NIVEA i INTERIA.PL przedstawia sprawdzone sposoby na utrzymanie ciała w dobrej kondycji i zdrowiu. Dzięki nam dowiesz się, jak prawidłowo pielęgnować skórę, by bez problemów wybrać się w bikini na plażę czy jak ćwiczyć nawet wtedy, gdy nie masz czasu na wyjście na fitness.

Reklama

Wiemy też, że Wy macie swoje sposoby na to, by wyglądać olśniewająco, również kiedy jesteście zaabsorbowane wychowywaniem dzieci, rozwojem kariery zawodowej czy nauką. Podzielcie się nimi z nami i walczcie o nagrody ekspertów w pielęgnacji ciała - NIVEA.

Konkurs Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać odpowiedź na pytanie "Podziel się z nami swoją metodą na piękną i gładką skórę" pod adres kobieta_konkurs@firma.interia.pl. 10 najlepszych zdaniem komisji konkursowej odpowiedzi zostanie nagrodzonych zestawami kosmetyków z serii Q10. Dodatkowo trzech laureatów konkursu otrzyma masażery - znakomity oręż w walce z cellulitem.

Na prace konkursowe czekamy do północy 3 sierpnia.

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

Dowiedz się więcej na temat: kosmetyki

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje