Reklama

Reklama

Zaświecili nam słońce - dziękujemy!

25 stycznia na skrzyżowaniu ulic Świętokrzyskiej i Emilii Plater w Warszawie słońce świeciło specjalnie dla redakcji i użytkowników Styl.pl.

Tegoroczny "blue monday" (trzeci poniedziałek stycznia - określany jako najbardziej depresyjny dzień roku) był dla mieszkańców Warszawy dniem pełnym pozytywnej energii. Słoneczna iluminacja, która od tygodnia widnieje na budynku Q22, świeci w ramach projektu "Podaruj słońce" zainicjowanego przez  "Owocową stronę" Żywiec Zdrój.

Słoneczna instalacja ma nie tylko poprawić humor, ale również zachęcić wszystkich do dzielenia się ciepłem i pozytywną energią.

Reklama

Ty też możesz przesłać słońce swoim bliskim. Aplikacja www.podarujslonce.pl będzie aktywna przez najbliższe dwa tygodnie - do 7 lutego. W tym czasie wszyscy chętni mogą skorzystać z możliwości podzielenia się warszawskim słońcem i złożenia niepowtarzalnych życzeń, które w godzinach 16-22 wyświetlą się na budynku.

Aplikacja jest tak zaprojektowana, że moment wyświetlenia personalizowanych życzeń jest dokumentowany zdjęciem, które następnie trafia do odbiorcy życzeń.

Reklama

Reklama

Reklama