Przejdź na stronę główną Interia.pl

Wygraj smaki Indonezji

Konkurs już się zakończył.

Oto nicki laureatów: shoamin, Elyz, mluzak, MON, agnisia77, weronisiek, anitass, Fashion100.

Reklama

Restauracja Galeria Bali & Buddha Club to jedyne miejsce w Europie, w którym można poznać prawdziwy smak wybornej kuchni Bali, a także Jawy, Borneo oraz Moluków.

Specjalnością lokalu są oryginalne dania z owoców morza przygotowywane przez rodowitych balijskich kucharzy.

W menu znajduje się ogromny wybór tradycyjnych indonezyjskich potraw, m.in. z ryb mahi-mahi, wahoo i garupa, ale także skorpionów, krabów i homarów.

Goście restauracji cenią sobie również potrawy grillowane na węglu z orzechów kokosowych: stek z polędwicy kobe, kaczkę w liściach bananowca, żeberka po balijsku, stek z krokodyla czy indonezyjskie curry.

Nagrody w konkursie

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym można wygrać jedno z ośmiu zaproszeń do balijskiej restauracji, każde o wartości 200 zł. Otrzymają je osoby, które prześlą nam najciekawszą odpowiedź na nasze zadanie: Opisz najbardziej niezwykłą potrawę, jakiej kiedykolwiek spróbowałaś.

Konkurs trwał od 17 do 31 lipca.

Przeczytaj regulamin

O restauracji

W celu zachowania najwyższej jakości potraw Galeria Bali & Buddha Club sprowadza drogą lotniczą składniki do swojej kuchni. Ponadto, korzystając z porad dyplomowanych sommalierów, oferuje swoim gościom jedną z najwspanialszych w Warszawie kolekcji win.

W restauracji działa także ekskluzywny klub, gdzie można urządzić niezapomnianą imprezę oraz galeria sztuki indonezyjskiej. Dla najbardziej wymagających gości przygotowano specjalne sale VIP.

Dowiedz się więcej na temat: konkurs | nagrody | Indonezja | Bali | Warszawa | restauracja

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje