Reklama

Reklama

Wrocław Fashion Meeting

Polscy projektanci, wyjątkowe ubrania, buty, akcesoria i dodatki dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci, ponad 115 tymczasowych butików pod jednym dachem, pokazy mody kolekcji damskich, męskich i dziecięcych, upominki, konkursy - między innymi takie atrakcje czekają na gości 5. edycji Wrocław Fashion Meeting, która odbędzie się w dniach 22 i 23 listopada w godz. 11:00-20:00.

Weekend wypełniony modą to wyjątkowa okazja, aby poznać najświeższe trendy, kupić rzeczy niedostępne na co dzień dla siebie i bliskich przed zbliżającymi się świętami oraz karnawałem. Największe w południowej Polsce targi i pokazy mody tradycyjnie odbędą się w nowoczesnym i eleganckim wnętrzu Klubu Biznesowego Stadionu Wrocław (Al. Śląska 1). Stylowy weekend wypełniony atrakcjami rozpocznie się w sobotę o godzinie 11:00, a pierwsze pokazy mody będzie można zobaczyć o godzinie 13:00. Podczas dwóch dni uczestnicy będą mogli zobaczyć 25 pokazów mody, wspaniałych kolekcji damskich, męskich i dziecięcych przygotowanych w różnych stylach - od mody codziennej, przez klasykę, elegancję, stroje wieczorowe, do pełnego przepychu stylu glamour. Nie zabraknie również kolekcji o bardziej artystycznym charakterze, wzbudzających ogromne emocje.

Imprezę, podczas której w tymczasowych butikach będzie można kupić ubrania, buty, dodatki i akcesoria bezpośrednio od projektantów z całej Polski, ponownie poprowadzi znany konferansjer Conrado Moreno.

Program

Reklama

Sobota (22 listopada)

11:00 - Otwarcie pierwszego dnia targów

13:00 - Pokazy mody - "Parada Projektantów"

17:00 - Pokaz autorski

19:00 - Pokazy mody - "Wielka Gala Fashion Meeting"

21:00 - Zakończenie pierwszego dnia targów

Niedziela (23 listopada)

11:00 - Otwarcie drugiego dnia targów

13:00 - Pokazy kolekcji dziecięcych

15:00 - Ćwierćfinał konkursu stylizacyjnego

16:00 - Półfinał konkursu stylizacyjnego

16:20 - Finał konkursu stylizacyjnego

18:00 - Pokazy - "Pokaz finałowy"

20:00 - Zakończenie targów

W sobotę podczas bloków "Parada Projektantów" i "Wielka Gala Fashion Meeting", będzie można  zobaczyć najnowsze propozycje projektantów z całej Polski. Modna niedziela również upłynie pod znakiem zakupów i pokazów mody. Wczesne popołudnie warto zarezerwować sobie, aby obejrzeć pokazy kolekcji dziecięcych, które rozpoczną się o godz. 13:00. Natomiast wieczorem, czyli o godz. 18:00 rozpocznie się blok "Pokaz finałowy", w którym będzie można zobaczyć kolekcje damskie i męskie.

Podczas pokazów kolekcje zaprentują: Jarosław Ewert, Ewa Jobko, Roh’an, Basia Olearka, Majka Sajda, UFUFU by Michał Starost, IKI, PAWO, Anna Feledyk, UFUFU by Katarzyna Kmiecik, AS Look Anna Świętek, Madisso, Jakubczak, Laponette, Wzoor, Anna Drabczyńska, Szept M, Sweel, Trzciński Only Linen, Ottaviano Dominika Młyńczak, Szafa, Aleksandra Markowska, LOFF LOFF, Collection EL.   Partnerem w zakresie makijaży modelek do pokazów jest Manufaktura Urody Katarzyna Fitrzyk (finalistka Ogólnopolskich Mistrzostw Makijażu Fashion). Kreatorem fryzur jest Kandara Salon Urody.

Kolejny raz podczas Wrocław Fashion Meeting odbędą się pokazy kolekcji dziecięcych, które rozpoczną się w niedzielę o godz. 13:00. Uczestnicy będą mogli zobaczyć interesujące projekty ubrań dla dziewczynek i chłopców. Wrocław Fashion Meeting jest jedynym w Polsce wydarzeniem modowym najwyższej klasy, podczas którego odbywają się pokazy mody kolekcji dla najmłodszych. Organizatorzy wychodzą naprzeciw coraz wyższym oczekiwaniom rodziców w zakresie jakości wykonania i oryginalnego wzornictwa ubrań, butów, dodatków, itp. Dlatego ponownie część sali wystawienniczej wypełni specjalnie utworzona strefa mody dziecięcej - "KIDS Fashion", w której będzie można kupić odzież, obuwie, akcesoria i ręcznie robione zabawki dla najmłodszych. Warto wybrać się na modne zakupy w rodzinnym gronie.

W strefie "Modnych smaków" będzie można spróbować pysznych specjałów, w restauracji na miejsu zjeźć wspaniały luch i kolację, a w kawiarence kupić napoje zimne oraz gorące. Do dyspozycji gości Wrocław Fashion Meeting będą też eksperci od urody i wizażu w "Strefie piękna", oferujący konsultacje i pokazy makijażu oraz zabiegów. Ponadto, wszyscy uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.  

Upust emocjom po pierwszym dniu wydarzenia będzie można dać podczas evening party w Grey Music Club (Wrocław, ul. Świętego Mikołaja 8).

W drugim dniu wydarzenia, czyli w niedzielę, na profesjonalnym wybiegu w szranki staną pasjonaci mody, którzy zaprezentują swoje autorskie, zimowe stylizacje podczas 5. edycji konkursu stylizacyjnego. Aby wziąć udział w konkursie, który odbędzie się na profesjonalnym wybiegu podczas Wrocław Fashion Meeting vol. 5, wystarczy zgłosić się w recepcji podczas drugiego dnia wydarzenia, czyli w niedzielę do godz. 13:00 w przygotowanej zimowej stylizacji i zostać zakwalifikowanym przez jury. Na uczestników konkursu czeka blisko sto nagród, a dla zwycięzcy nagrodę ze swojej kolekcji ufundował znany projektant Jarosław Ewert.

Piątą edycję Wrocław Fashion Meeting zakończy niedzielny blok pokazów "Pokaz Finałowy",  który rozpocznie się o godz. 18:00, w którym zaprezentowane zostaną fascynujące kolekcje

Bezpłatny parking dla wszystkich gości i uczestników.Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje