Reklama

Reklama

Wariatka w Bajce

"Wariatka" to najnowszy spektakl warszawskiego Teatru Bajka. Spektakl, w którym główne role grają Edyta Olszówka i Lesław Żurek powstał na podstawie tragifarsy autorstwa współczesnej rosyjskiej dramaturg, scenarzystki, reżyserki teatralnej i filmowej - Nadieżdy Ptuszkiny.

Samotna czterdziestoletnia Marina zakochuje się w żonatym Aleksieju. Ich przypadkowa znajomość, pełna namiętności i wzajemnej fascynacji okazuje się destrukcyjna dla obu stron. Ona w imię miłości upokarza się, on odrzuca jej uczucie.

Reklama

Ona, świadoma swojej życiowej drogi, potrafi ujarzmić mężczyznę i swoje szaleństwo? Gdzie jest granica między nieopisaną żądzą i marzeniami? Co sprawia, że nie odchodzą od siebie?

Dlaczego ona wybiera właśnie jego? Co jego w niej intryguje? Czy kokieteria, szantaż emocjonalny, a w końcu przemoc wpłynie na ich postrzeganie świata i samych siebie?

W końcu, gdy role odwracają się, jest już za późno i dla nich, i dla miłości. Tymczasem na horyzoncie ich uczuć pojawia się pewna możliwość.

Czy kochankowie wykorzystają swoją szansę na spełnioną miłość? Czy ich namiętność będzie na tyle silna, aby przezwyciężyć wszelkie problemy?

Zobacz, co o spektaklu mówią jego twórcy:

Styl.pl jest patronem medialnym spektaklu

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje