Reklama

Reklama

W sukience do sukcesu

100 kroków do sukcesu to praktyczne porady ekspertek bazujących na własnym doświadczeniu zawodowym i pracy dla Dress for Success Poland.

To kompendium wiedzy wizerunkowej nowoczesnej kobiety sukcesu, który pomoże ci osiągnąć twoje cele zawodowe, zachowując równocześnie  harmonię i równowagę w życiu prywatnym. Ta książka jest o zmianie. Bardziej spektakularnej - zewnętrznej i często głębokiej, a nie zawsze od razu widocznej - wewnętrznej. Pokażemy Ci jak robią to inne, zobaczysz, jak krok po kroku możesz przeprowadzić te zmiany sama. Ponoć u kobiet bardzo często pierwszą oznaką mającej nadejść rewolucji w życiu jest gruntowna zmiana wyglądu. Coś w tym jest, prawda? Metamorfozy pokażą Ci jak bardzo makijaż, fryzura i strój mogą wydobyć i pokazać światu Twoją inną, nową twarz kobiety sukcesu.

Reklama

 

Razem z nami możesz także nauczyć się jak dobierać strój, przygotować się do rozmowy z pracodawcą i napisać nowoczesne cv, jak kontrolować mowę ciała, panować nad emocjami, jak planować sukces, jak zarządzać domowym budżetem i w jaki sposób skutecznie dbać o zdrowie. 

"W sukience do sukcesu"
Dorota Stasikowska-Woźniak, Wioletta Uzarowicz

Wydawnictwo G+J


 

 

Dowiedz się więcej na temat: Okładka książki | moda | dress code

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje