Unikalna kooperacja z okazji 20. urodzin marki: Sephora x Olka Osadzińska

Sephora kreuje trendy, inspiruje, pozwala Polkom odkrywać kosmetyczne nowości z całego świata – i tak już od 20 lat! Okrągłe urodziny Sephora postanowiła świętować wyjątkowo hucznie. Z myślą o swoich klientach zorganizowała, trwający kilka dni, event o nazwie Sephora Wonderland, przygotowała jubileuszową kolekcję z artystką Olką Osadzińską oraz wiele atrakcji w ofercie wszystkich swoich perfumerii.

Podczas inaugurującego Sephora Wonderland spotkania, które odbyło się w warszawskiej Arkadii, fanki Sephory miały okazję spotkać swoje ulubione gwiazdy, m.in. Annę Lewandowską, Julię Wieniawę czy Martę Wierzbicką, a także wciąć udział w bezpłatnych warsztatach makijażu prowadzonych przez Maxineczkę, Klaudię Owczarek, TwigMakeUp, Patrycję Dobrzeniecką i Sebastiana Gradzika.

Na evencie nie mogło także zabraknąć redakcji portalu Styl.pl. W Arkadii udało nam się spotkać i porozmawiać z graficzką Olką Osadzińską, która zaprojektowała limitowane, urodzinowe gadżety - innowacyjną parasolkę, etui na okulary, powerbank i poręczną torbę.

Damian Glinka, Styl.pl: Jakie to uczucie zaprojektować kolekcję dla Sephora?

Olka Osadzińska: - Myślę, że jeszcze nie ogarniam tej sytuacji do końca. Czuję się tu jak dziecko na placu zabaw. Po raz pierwszy widzę projekty na żywo. Dla każdego ilustratora zobaczyć pracę w takim formacie to spełnienie marzeń. Sephora dla mnie to koronacja portfolio!

Jak doszło do współpracy?

- Sephora zaprosiła mnie bezpośrednio do współpracy. To była wyjątkowo sytuacja, ponieważ nigdy dotąd lokalnie Sephora nie realizowała projektu o podobnym charakterze. Cieszy mnie to, że taka marka się do mnie zwróciła. Nie zastanawiałam się ani sekundy nad przyjęciem tej propozycji. Mam poczucie, że to jest wielki sukces, i nadzieję, że kolekcja zyska uznanie klientów Sephora.

Z czego składa się twoja kolekcja?

- Było wiele pomysłów, co powinno znajdować się w tej kolekcji. Moim zdaniem to bardzo przydatne rzeczy, zrealizowane na bardzo wysokim poziomie. Jest torba z piękną ilustracją, powerbank, etui na okulary i parasolka. Klientki bardzo chwalą już teraz ich estetykę!

Limitowana kolekcja, stworzona przez Sephorę i Olkę Osadzińską, nadal dostępna jest w sprzedaży w perfumeriach Sephora i na sephora.pl. Do wyczerpania zapasów każda klientka będzie miała szansę na zdobycie unikalnego i przydatnego przedmiotu, który jest nie tylko funkcjonalny, ale i doskonale wygląda.


Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje