Przejdź na stronę główną Interia.pl

Szykuje się istny skandal

Sławna aktorka nie wystąpi w filmie o Wałęsie.

Czekaliśmy na to wielkie wydarzenie... W filmie Andrzeja Wajdy o Lechu Wałęsie w postać włoskiej dziennikarki Oriany Fallacci miała się wcielić sama Monica Bellucci! Nie zobaczymy jej w Polsce. Jak dowiaduje się „Na żywo”, producent obrazu Michał Kwieciński w ostatniej chwili zrezygnował z zaangażowania aktorki o międzynarodowej sławie.

Reklama

Dlaczego? Tego nie wiadomo. Jego komórka milczy od dwóch tygodni, nikt nie odbiera też telefonu w siedzibie firmy Akson Studio. – Kwieciński wyjechał do Indii wyciszyć się i pomedytować. Przebywa w regionie Goa, gdzie są luksusowe kurorty. Zwykle tam ucieka, kiedy ma kłopoty – zdradza nam osoba z produkcji jednego z jego seriali.

Powodów decyzji Kwiecińskiego nie zna zapewne też Robert Kozyra (42), który negocjował kontrakt z Bellucci i pozyskiwał sponsorów filmu. Jak udało się nam dowiedzieć, juror „Mam talent ” rozstał się z produkcją fabuły o Lechu Wałęsie. Przyczyną jest najprawdopodobniej rezygnacja Kwiecińskiego z angażu gwiazdy.

Kozyra negocjował z Bellucci przez pół roku. Przekonał ją, doprowadził do podpisania kontraktu. Teraz musi wszystko odwołać, narażając swój prestiż. – To dla mnie bardzo przykra sprawa. Nic mnie już nie łączy z produkcją filmu o Lechu Wałęsie – ucina wszelką rozmowę na ten temat...

Adrianna Barańska

Dowiedz się więcej na temat: Monica Bellucci | Robert Kozyra

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje