Reklama

Reklama

​Premiera książki Magdaleny Pieczonki

Słynna makijażystka gwiazd nie może narzekać na brak obowiązków - prowadzi swój kanał na You Tube, tworzy wizerunki gwiazd do programów telewizyjnych, a teraz wydała książkę "Twój make-up z gwiazdami", której premiera odbyła się 1 października w Warszawie.

Pierwsza książka Magdaleny Pieczonki to swego rodzaju podręcznik o tym, jak właściwie wykonać makijaż. Skierowana jest zarówno do kobiet, które stawiają pierwsze kroki w zakresie make-up'u, jak i do tych, które są już doświadczone i chcą ulepszyć swoje makijażowe techniki, poznać nowe triki, czy też dowiedzieć się, jakie błędy popełniały dotychczas.

Reklama

Magdalena Pieczonka zaprosiła do współpracy znane gwiazdy z którymi współpracuje na co dzień. W książce pojawiły się m.in. Maja Sablewska, Bogna Sworowska, Agnieszka Hyży, Maffashion, Natalia Siwiec, Marcelina Zawadzka, Maja Bohosiewicz, Agnieszka Jastrzębska czy Izabela Janachowska-Jabłońska.

Redakcja Styl.pl była obecna na premierze książki.

Na premierze autorka podsumowała cały rok tworzenia swojej pierwszej książki, a zaprzyjaźnione gwiazdy, które zostały zaproszone jako modelki do prezentacji pracy makijażystki, opowiadały o tym, jak przyjemny był proces współtworzenia materiałów. 

- Każda z nich reprezentuje inny typ urody, a co za tym idzie - odmienny rodzaj makijażu, który dostosowałam do ich potrzeb, upodobań i stylu. Mam nadzieję, że każdy znajdzie w tej książce coś dla siebie- powiedziała Magdalena Pieczonka. Książka dostępna jest w sprzedaży w salonach sieci "Empik".

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje