Przejdź na stronę główną Interia.pl

Pozytywny Egoizm. Przełącz się na EkoBycie!

Ogólnopolska Kampania Społeczna Pozytywny Egoizm. Przełącz się na EkoBycie! zawitała do Krakowa.

22 czerwca br., przy samym krakowskim Rynku, w Klubie Muzycznym Lizard King, odbyło się  kolejne wydarzenie, organizowane w ramach Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej Pozytywny Egoizm. Przełącz się na EkoBycie! To ostatni przystanek Akcji przed przerwą wakacyjną. Kolejne wydarzenie już 14 września w  Katowicach. 

Spotkanie dla poszukujących swojej drogi i celu życiu

Reklama

Spotkanie poprowadzili Dagmara i Tomasz Skalscy - twórcy Pozytywnego Egoizmu.

Centralny punkt programu stanowiły warsztaty promujące świadomy i zdrowy styl życia. Dr Tomasz Skalski - filozof, socjolog, coach rozwoju osobistego - zabrał wszystkich w inspirującą podróż w głąb siebie, w trakcie której można było dowiedzieć się, w jaki sposób wprowadzić do swojego życia harmonię i spokój, jak zmierzać w kierunku osiągnięcia szczęścia i spełnienia, a także jak rozpoznać jednocześnie nie ulegać emocjonalnym wampirom w swoim otoczeniu. 

Dzięki udziałowi w warsztacie Uczestnicy spojrzeli z innej perspektywy na swój wewnętrzny ekosystem i zrozumieli jego złożoność, mieli także okazję zapoznać się z teorią stadiów wewnętrznego rozwoju i rozwiązać test umożliwiający zdiagnozowanie swojego położenia. Wzięli również udział w ćwiczeniach oddechowych i relaksacyjnych. 

Opinie Uczestników mówią same za siebie

"Poleciłabym takie spotkanie wszystkim osobom, które chciałyby rozwijać się, spojrzeć w siebie, być bardziej świadomymi swojego życia i tego, co nimi na co dzień kieruje".

"Na pewno będę regularnie przychodzić na kolejne spotkania w ramach Kampanii i polecać je innym".

"Polecam takie warsztaty kobietom i mężczyznom, którzy chcą odkryć swoją prawdziwą tożsamość, którzy czują, że się zagubili, nie wiedza, kim są naprawdę lub czują, że nieustannie się dla kogoś lub czegoś poświęcają"

"Najbardziej podobała mi się część dotycząca wampirów energetycznych. Dowiedziałam się wiele nowych rzeczy na temat ludzkiej psychiki, o których nie maiłam wcześniej pojęcia".

"Polecam te spotkania wszystkim, którzy nie mają i poszukują swojej drogi i celu w życiu".


Kolejne przystanki Kampanii

Uczestnicy wskazywali, że na spotkaniu otrzymali ogromną dawką wiedzy i pozytywnej energii i z pewnością będą trenowali pozytywny egoizm w swoich domach. Kampania w tym roku zawita jeszcze do 3 miast: Katowic, Trójmiasta i Warszawy.

Styl.pl jest patronem medialnym wydarzenia

Dowiedz się więcej na temat: Pani | Dagmara i Tomasz Skalscy | zdrowy styl życia

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje