Przejdź na stronę główną Interia.pl

Pokochaj swoje włosy

Konkurs już się zakończył. Zobacz wyniki.

Zwycięzcy: MYSTERY14, metaxa83, marzenaR-S, domi1810, tomczy4a, edyta11, wiktoria12, zyraffa88, mkolisz, baszko. Gratulujemy!

Zasady konkursu

Reklama

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na pytanie: Jaki jest twój sprawdzony sposób na piękne włosy?

Odpowiedź należy przesłać wiadomością wewnętrzną (jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się tutaj) do użytkownika o nazwie Konkursy. Dodatkowo należy podać swoje dane osobowe: imię i nazwisko, adres email i adres zamieszkania.Kliknij i zobacz instrukcję przesyłania wiadomości.

Konkurs trwa od 6 listopada do 18 listopada 2012 roku.

Masz pytanie? Napisz do nas: konkursy@styl.pl

Nagrody

Na zwycięzców czeka 10 zestawów: suszarko - lokówka Philips ProCare i poradnik Jagi Hupało "Pokochaj swoje włosy".

Suszarko-lokówka Philips ProCare

Nie ulega wątpliwości, że naturalnie wyglądające włosy są obecnie marzeniem wielu kobiet. Nowa suszarko-lokówka pozwala na stworzenie naturalnie wyglądających fryzur: od grubych loków poprzez falujące, czy wyprostowane włosy, po bujne loki. Co więcej, wszechstronne nakładki umożliwiają suszenie i układanie fryzury w tym samym czasie, przez co negatywne skutki takich zabiegów są ograniczone do minimum.

Nowa suszarko-lokówka Philips ProCare działa kompleksowo i sprawia, że kobiety mogą osiągnąć lepsze efekty, nie niszcząc przy tym włosów. W zestawie dostępne są profesjonalne nasadki, w tym płaska szczotka prostująca, nasadka do nadawania objętości, szczotka z wysuwanymi ząbkami, termoszczotka oraz wąski koncentrator.

Płaska szczotka prostująca ma przede wszystkim pomóc w stworzeniu naturalnie wyglądającej prostej fryzury. Szczotka ta ślizga się po włosach, skutecznie wygładza i prostuje, nie niszcząc ich przy tym.

Jaga Hupało „Pokochaj swoje włosy”

Książka powstała z myślą o wszystkich kobietach, ze szczególnym uwzględnieniem tych, które nie godzą się z dotychczasowym wyglądem swoich włosów. Jaga Hupało radzi jak je pielęgnować, i chronić, by zawsze były piękne i zadbane!

Regulamin konkursu


Dowiedz się więcej na temat: konkurs

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje