Przejdź na stronę główną Interia.pl

Od redakcji

Pytanie, gdzie i jak znaleźć miłość po czterdziestce, powraca podczas spotkań z moimi przyjaciółkami. Nie wszystkim z nas udało się zbudować rodzinę w czasie studiów lub po nich. Innym po prostu związek się rozpadł, a na kolejny nie było już odwagi lub siły...

Aż pewnego dnia się okazuje, że wokół nas są same szczęśliwe pary i "wszyscy naprawdę fajni faceci są już zajęci". Zaczynamy więc szukać i popełniamy błędy. Aplikacje, randki w ciemno, agencje matrymonialne. Coraz więcej dziwnych znajomości, bezsensownych spotkań i coraz więcej rozczarowań. I właśnie o tym, gdzie znaleźć miłość, jak otworzyć się na innych i nie dać się oszustom, dyskutujemy w sierpniowej PANI.

Reklama

W tym numerze zastanawiamy się też nad nowym przedmiotem pożądania, czyli podróżami. Jeszcze 20 lat temu symbolem statusu był zakup samochodu. Dziś to podróże stały się naszym fetyszem i głównym tematem rozmów podczas towarzyskich spotkań. To nimi chwalimy się na instagramach i facebookach. A tematy nigdy się nie kończą. Gdzie mieszkać w Tel Awiwie, a gdzie w Tokio, jakimi liniami najtaniej do Wietnamu i jak nie zbankrutować w Skandynawii? Czego szukamy, przemierzając tysiące kilometrów? Czy jesteśmy w kontakcie z naszymi pragnieniami, czy tylko odhaczamy miejsca, jak w dziecięcej grze w państwa, miasta i rzeki?

Najnowszy numer PANI to także masa fantastycznych wspomnień. Syn Wiesława Michnikowskiego zdradza, dlaczego jego ojciec nie lubił piosenki "Addio, pomidory". Natalia Kukulska w cyklu "Mam to po nim" opowiada, że jej tata Jarosław Kukulski był niezwykle waleczny, gdy stawał w jej obronie. Zwracam też Państwa uwagę na rozmowę z Mistrzem Robertem Makłowiczem. Sybaryta, miłośnik dobrego jedzenia i szkatułkowych opowieści o monarchii austriacko-habsburskiej. Czytając wywiad z nim, nie mogę się oprzeć pokusie, by pobiec do kuchni i ugotować coś nowego i - mam nadzieję - smakowitego.

A zatem... dobrego urlopu, fantastycznych podróży, dobrego jedzenia! Kolekcjonujmy chwile, cieszmy się nimi. Naprawdę szybko odchodzą!

Monika Stukonis
redaktor naczelna


Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Domagalik | Pani

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje