Przejdź na stronę główną Interia.pl

Niestraszna im ciąża!

Zdeformowana sylwetka, koniec życia towarzyskiego, nieprzespane noce, problemy z pracą - to pierwsze obrazy, które przychodzą do głowy na hasło "ciąża". Ale nie wszystkie kobiety to odstrasza. Polskie gwiazdy i celebrytki nie boją się ciąży.

Buntowniczka udomowiona

Reklama

Agnieszce Chylińskiej macierzyństwo zdecydowanie przypadło do gustu. Piosenkarka jest mamą sześcioletniego Ryszarda i dwuletniej Estery i właśnie ogłosiła, że spodziewa się kolejnego dziecka."No tak, tak. Spodziewam się trzeciego dziecka. Jestem bardzo szczęśliwa." - wyznała w "Dzień Dobry TVN"

Najwyraźniej rockmenka już się wyszumiała i odnalazła spokojną przystań u boku swojego partnera Marka.

Poukładana Matka Polka

Agnieszka Popielewicz pochodzi ze Śląska, a tam liczą się tradycyjne wartości: rodzina, praca i porządek w domu. Prezenterka w zeszłym roku wyszła za mąż, więc przyjaciele nie byli zaskoczeni kiedy ogłosiła, że jest w ciąży. Co więcej, są przekonani, że na jednym dziecku się nie skończy - Agnieszka jest jedynaczką więc marzy o dużej rodzinie. Popielewicz nie wyklucza przerwy w karierze na wychowanie potomka.

Od euforii po lęki

Już niebawem mamą zostanie także aktorka serialu "Hotel 52" Marietta Żukowska. Aktorka nie chciała poznać płci dziecka - jego ojcem jest partner Żukowskiej - Wojciech Kasperski. "Ciąża to najwspanialszy stan, w jakim kiedykolwiek się znalazłam" - wyznała w jednym z wywiadów 30-letnia aktorka. Podczas ciąży nie miała specjalnych zachcianek, ale zdarzały jej się huśtawki nastrojów od euforii po lęki.

Odpowiedzialność za swoje czyny

Dziecka spodziewają się też Małgorzata Szumowska i Mateusz Kościukiewicz. Do niedawna jeszcze nikt nie wiedział, że są parą. Gdy jako pierwsi napisaliśmy o cichym ślubie Małgorzaty Szumowskiej (39) z trzynaście lat młodszym Mateuszem Kościukiewiczem , wiele osób nie mogło w to uwierzyć. Teraz udało nam się dotrzeć do kolejnych informacji, trzymanych w wielkim sekrecie - Małgorzata Szumowska jest w ciąży. Choć o swoim życiu prywatnym obydwoje opowiadają bardzo niechętnie, ostatnio aktor dał się namówić na krótkie zwierzenia w Twoim Stylu.

- Wiadomo: zakochałem się. Jakoś do tej pory mi się to nie udawało, używałem życia, ale w nic nie wchodziłem do końca. Teraz znalazłem miłość i przestałem się histerycznie trząść, bo nie jestem już sam - powiedział Mateusz. Świeżo upieczony mąż wytłumaczył również, skąd decyzja o ślubie. - Przychodzi taki moment, że bierzesz odpowiedzialność za swoje czyny - stwierdził dojrzale. Czyżby miał na myśli przygotowywanie się do roli ojca?


Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje