Przejdź na stronę główną Interia.pl

Miłość z SMS-a

W programie "Polskie zabójczynie" (emisja na kanale Crime+Investigation Polsat w poniedziałek, 16 października o godz. 22:00) poznamy poruszającą historię Bożeny. W listopadzie 2008 roku, po wielu miesiącach SMS-owania ze sobą, szukająca pocieszenia po zdradzie kobieta i jej rozmówca wreszcie się spotykają. Tej samej nocy Bożena zostaje znaleziona z poderżniętym gardłem i ponad 20 ranami od noża.

Jest 20 lipca 2008 roku. Małżonkowie Arkadiusz i Bożena wracają z wesela rodzinnego do domu w leśniczówce Jeziorko, w połowie drogi pomiędzy Wyszkowem a Ostrów Mazowiecką. W samochodzie są jeszcze ich dzieci - Bartek i Iza.

Reklama

30-letni Arkadiusz jest leśniczym. Jego o 5 lat młodsza żona uczy w szkole matematyki i wf-u. W położonej na uboczu leśniczówce mieszkają od 4 lat. Na bramie wjazdowej na podwórko zauważają bukiet róż. Syn Bartek wybiega z samochodu i przynosi kwiaty. Do bukietu przyczepiony jest zielony liścik z napisem: "Dla najukochańszej i najsłodszej kobiety na świecie". - Nie ma podpisu - mówi chłopiec.

Arkadiusz patrzy na żonę. Jest zaskoczony i zdenerwowany. Ona zaś mocno zdziwiona. - Nie wiem, od kogo - mówi do męża i wstawia kwiaty do wazonu. Mąż się nie odzywa. Milczy, choć targają nim różne emocje. Wie jednak, że nie może odezwać się słowem. Bo to jego pokuta. Bo sam ma sporo na sumieniu.

Kryzys w ich małżeństwie rozpoczął się na dobre, gdy leśniczy poznał 30-letnią Agnieszkę, z którą wdał się w romans. Trwający 4 lata związek negatywnie odbił się na małżeństwie leśniczego. Gdy leśniczy postanowił wrócić do żony, jego kochanka nie potrafiła zaakceptować rozstania.

Sprawy nabrały niespodziewanego obrotu, kiedy to jego żona Bożena znalazła pocieszenie w osobie Darka, z którym zaczęła SMS-ową znajomość. Darek słuchał, doradzał, troszczył się. Chciał wiedzieć, jak Bożena radzi sobie z kochanką i odbywającym pokutę mężem. Pisał coraz więcej i więcej. Używał słów, jakie chce usłyszeć kobieta. Bożena nalegała na spotkanie, dzwoniła, ale jej nowy przyjaciel zawsze miał jakąś wymówkę i nie mógł się spotkać.

Bożena zakochiwała się powoli w Darku. Potrafiła wysyłać i odbierać kilkadziesiąt SMS-ów dziennie. Arkadiusz pytał, z kim pisze, ale kłamała, że z koleżanką. Córka Iza pewnego dnia przeczytała jedną z wysłanych przez matkę wiadomość: "Kocham cię, Dareczku. Jestem gotowa zostawić go i odejść".

W końcu para umówiła się na spotkanie. Kilka godzin później Bożena już nie żyła. Co takiego wydarzyło się podczas pierwszego spotkania Bożeny i Darka? Z jakiego powodu kobieta zginęła? Odpowiedzi na te pytania będzie można poznać oglądając kolejny odcinek programu "Polskie zabójczynie" na kanale Crime+Investigation Polsat w poniedziałek, 16 października o godz. 22:00.

Razem z policjantami, psychologami, śledczymi i świadkami twórcy programu "Polskie zabójczynie" będą próbować odpowiedzieć na pytanie, dlaczego zabiły, co je do tego pchnęło i czy istnieje jakiś czynnik, który predysponuje niektórych do popełnienia zbrodni. W czwartym odcinku prześledzą historię morderstwa Bożeny, która zdradzona przez męża, szuka pocieszenia. Emisja: 16 października o godz. 22:00 na antenie Crime+Investigation Polsat.

Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama